طراحی سایت بانک

سئوف با بیش از 10 سال تجربه حرفه‌ای در طراحی سایت‌های شرکتی، سازمانی، فروشگاهی، شخصی …

طراحی سایت برای بانک‌ها از زمانی که تکنلوژی پیشرفت به سزایی داشته است صورت گرفته و به شتر بانک‌ها الان سایت‌های خودشان را دارند. اما ممکن است شما کسی باشید که تازه بانک خود را تأسیس کرده‌اید و زیاد دنبال این موضوع را نگرفته باشید. هدف تمام سایت‌های بانکی برای معرفی خدمات بانکداری و انجام کارهای بانکی مشتریان و مراجعه کنندگان به صورت اینترنتی می‌باشد. پس اگر یک بانک تازه تأسیس دارید یا شعبه‌ای از یک بانک هستید که می‌خواهید سایت خودتان را داشته باشید، باید برای طراحی سایت بانک خود اقدام کنید. طراحی سایت برای بانک‌ها می‌تواند کاربردهای زیادی به جز معرفی بانک‌ها و نمایش آدرس و شماره تلفنشان داشته باشد.

طراحی وب سایت

ویژگی های طراحی سایت بانک توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت بانک همراه با بخش معرفی

این صفحه شامل بخش‌های  مختلفی مثل تاریخچه تشکیل و تأسیس بانک، راهبردها و اهداف کلان وخرد، بیانیه مأموریت، استرتژی ها و چشم انداز، معرفی هیات مدیره می‌باشد. در این صفحه می‌توانید کاملاً درباره نحوه تأسیس بانک خود و هدف‌هایتان برای مشتری توضیح دهید. حتی می‌توانید درباره شعبه‌های دیگر بانک خود در قسمت‌های دیگر یک شهر یا حتی در شهرهای دیگر توضیح دهید.

 

تعرفه و قیمت طراحی سایت بانک

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت بانک همراه با سیستم سیستم فروش آنلاین

سایتی که برای بانک خود طراحی می‌کنید صرفاً یک صفحه داخل اینترنت نیست که فقط بانک شما به مشتریان و مراجعه کنندگان معرفی کند. شما باید بتوانید تمام خدماتی که در بانک خود به صورت حضوری انجام می‌دهید را در سایتتان نیز به صورت اینترنتی ارائه دهید. امروز به دلیل همه گیری کرونا و ترس مردم از مکان‌های شلوغ مثل بانک‌ها و بیمارستان‌ها، استفاده از خدمات اینترنتی از قبل بیشتر شده است. پس شما هم باید به فکر طراحی سیستم فروش آنلاین و یا خدمات به صورت آنلاین، ثبت نام معاملات آنلاین سهام و … در سایت خود باشید.

 

مشاوره-طراحی-سایت-شخصی
پلتفرم-سایت-شخصی

طراحی سایت بانک به همراه صفحه گزارشات سالانه

صفحه گزارشات سالانه می‌تواند شامل اتفاق‌ها و رویدادهایی که در طول یک سال در بانک شما رخ می‌دهد باشد. مثل افزایش نرخ سود حساب‌های سپرده، نرخ افزایش سهام‌های بانکداری، خدماتی که هر ساله به سیستم بانکداری شما اضافه می‌شود و خیلی از تغییر و تحولاتی که می‌تواند برای مردم جالب باشد. شما می‌توانید هر سال این صفحه را به‌روزرسانی کنید و آخرین تغییرات اتخاذ شده در سیستم بانکداری خود را در داخل این صفحه بنویسید.

طراحی سایت بانک همراه با جستجو پیشرفته

چون لیست خدماتی که بانک‌ها به مردم ارائه می‌دهند و سرویس‌هایی که در سیستم بانکداری وجود دارد، زیاد می‌باشنداز این رو جستجو در داخل سایت برای افراد کم حوصله می‌تواند کمی سخت باشد. اما با استفاده از قابلیت جستجو پیشرفته می‌توانید کاربران به بخشی که مورد نظرشان هست در داخل سایت هدایت کنید. کاربران می‌توانند در داخل کادر جستجو نام خدمت یا سرویسی که در سیستم بانکداری شما ارائه می‌شود را تایپ کنند تا سریعاً بتوانند به آن قسمت هدایت شوند.

ظاهر-گرافیکی-سایت-شخصی
امکانات-سایت-شخصی

طراحی سایت بانک همراه با بخش تسهیلات

شما باید در سایت بانک خود بخش یا صفحه‌ای داشته باشید که درباره شرایط دریافت تسهیلات درداخل آن صفحه برای مشتریان و مراجعه کنندگان توضیح کاملی داده شده باشد. شما می‌توانید درباره شرایط اعطای تسهیلاتی مثل وام خرید کالا، وام خرید مسکن، مضاربه، جعاله، ضمانت نامه، مشارکت مدنی، استعلام اصالت ضمانت نامه، استعلام اصالت اعتبار اسنادی در این صفحه توضیح دهید.

طراحی سایت بانک همراه با بخش شعبه های بانک

در این صفحه می‌توانید لیست شعبات یا شعبه های بانک را همراه با ذکر نام شعبه، مدیریت، شماره‌های تماس، آدرس، شاخص شعبه قرار دهید. این صفحه قطعاً یکی از پر بازدیدترین صفحه‌های سایت شما است، پس باید با دقت آن را طراحی کرد. باید کاملاً و به صورت دقیق اطلاعات شعب‌های بانک خود را در این صفحه قرار دهید تا بتوانید باعث صرفه جویی در وقت مشتریان و مراجعه کنندگان شویداز این رو مشتریان خیلی راحت و بهتر می‌توانند به شعب‌های مختلف بانک شما مراجعه کنند.

ثبت-گوگل-سایت-شخصی
سئو-سایت-شخصی

طراحی سایت بانک همراه با صفحه نمایش نرخ ارز ها

مردم همیشه دنبال قیمت ارزهای فیزیکی و دیجیتالی هستند. خیلی از مردم برای افزایس سود خود یا کسب درآمد در ارزهای فیزیکی یا دیجیتالی سرمایه گذاری می‌کنند. به همین منظور شما می‌توانید در داخل سایت خود یک صفحه به عنوان نمایش نرخ ارزهای فیزیکی و دیجیتالی داشته باشید. کسانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند می‌توانند در هنگام انجام کارهای بانکی خود در سایتتان، یک سری هم به این صفحه بزنند و از آخرین قیمت‌های روز ارزهای فیزیکی مثل دلار، یورو، مارک و درهم و ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین مطلع شوند.

طراحی سایت بانک همراه با بخش سوالات متداول

خیلی از مراجعه کنندگان و مشتریان بانک شما سؤالات تکراری متعددی دارند که همیشه مسئولان باجه‌های شما باید وقت‌های زادی بگذارند که به این سؤالات مکرر پاسخ دهند. این موضوع می‌تواند اخلال در سیستم بانکداری شما ایجاد کند. از این رو می‌توانید در سایت بانک خود یک صفحه به عنوان سؤالات متداول طراحی کنید و لیستی از سؤالات تکراری که مراجعه کنندگان از شما می‌پرسند را به همراه پاسخشان در این صفحه قرار دهید.

بالابودن-سایت-شخصی
آموزش-ویدیویی-سایت-شخصی

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به مسئولین بانک ها

بانکداری یک شغل خیلی دقیق و سخت در کل دنیا محسوب می‌شود. بنابراین وقتی شما مدیر یک بانک باشید وقت زیادی ندارید که برای یادگیری دانش فنی برای مدیریت سایت بگذارید و با هزینه‌های اضافی برای آن خرج کنید. از این رو ما به شما و همکارانتان هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با فایل‌های ویدئویی و تصویری یاد  می دهیم که چطور سایت بانک خود را مدیریت کنید و بتوانید از قسمت‌های مختلف آن استفاده کنید.

طراحی صفحه های معرفی خدمات برای سایت بانک ها

هر بانکی یک سری خدمات متعدد دارد که به مراجعه کنندگان و مشتریان می‌تواند ارائه دهد. اما شما هم باید در داخل سایت خود بخشی داشته باشید که این خدمات را به مشتریان و مراجتعه کنندگان معرفی کند. ما برای شما تمام این خدمات را دسته بندی می‌کنیم و برای هر کدام از آن‌ها یک صفحه به خصوص می‌سازیم تا بتوانید درباره تک تک آن‌ها به صورت کامل و دقیق به مشتریان توضیح دهید. همچنین یک صفحه اصلی برای لیست خدمات بانک شما نیز در داخل سایتتان در نظر می‌گیریم.

پشتیبانی-سایت-شخصی
امنیت-سایت-شخصی

دریافت نماد های اعتماد برای سایت های بانکی

پولی که مردم در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهند عملاً مثل تمام مال و اموال آن‌ها عمل می‌کندآن‌ها دارایی‌های خود را به شما می‌سپارند، پس باید به صورت کامل بتوانید اعتماد آن‌ها را جلب کنید. یکی از راه‌هایی که مشتریان و مراجعه کنندگان بانک شما می‌توانند به سایتتان اعتماد کنند، دریافت نماید های اعتماد الکترونیکی هستهمان‌طور که شما برای تأسیس بانک خود مجوز دریافت کرده، باید برای سایت بانک خودتان نیز یک نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشید. اگر سایت شما دارای نماد اعتماد نباشد، یعنی بانک شما هم مجوز فعالیت ندارد.

سوالات متداول طراحی سایت بانک

طراحی سایت برای بانک ها باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت