طراحی سایت کلینیک

اگر شما یک کلینیک دندانپزشکی، چشم پزشکی یا هر کلینیک دیگری داشته باشید، چطور می‌خواهید که به مشتریان و بیماران خودتان را معرفی کنید؟ طراحی سایت کلینیک باعث می‌شود که بیمارانی که به دنبال خدمات کلینیک شما می‌گردد، شما را زودتر و سریع‌تر پیدا کنند. شما باید برای کلینیک خود تبلیغات کنید و طراحی سایت کلینیک، یک روش عالی برای جذب کاربر از طریق موتورهای جستجو است. قطعاً با شرایط کرونا همه خانه نشین هستند، پس کسی کمتر پیش می‌آید که به بیرون از خانه برود. اما همه ما برای رفع مشکلات و برآورده کردن نیازهایمان به اینترنت و فضای مجازی مراجعه می‌کنیم. حالا اگر شما یک سایت کلینیک در اینترنت نداشته باشید و در فضای مجازی فعالیت نکنید، به این معنی است که شما کلاً وجود ندارید.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت کلینیک با ما تماس بگیرید

طراحی سایت کلینیک

ویژگی های طراحی سایت کلینیک توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت کلینیک همراه با بخش معرفی خدمات و تجهیزات کلینیک

سایت کلینیک شما باید قسمتی داشته باشد که خدمات شما را به کاربران و بیماران معرفی کند و اینکه بتواند تجهیزات شما را به آن‌ها نشان دهد. این بخش می‌تواند لیستی از خدمات یا تجهیزات شما باشد که کاربران می‌تواند آن‌ها را به هماره یک عکس و کمی توضیحات مشاهده کنند. اما به جز این بخش یک صفحه نیز برای معرفی کامل هر کدام از این خدمات و تجهیزات در نظر گرفته می‌شود که کاربر با مراجعه به این صفحه می‌تواند اطلاعات کاملی درباره خدمات و تجهیزات کلینیک شما کسب کند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت کلینیک

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

  1. + بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت کلینیک همراه با صفحه معرفی پزشکان و متخصصان

مردم قبل از اینکه به کلینیک شما مراجعه کنند، بیشتر دوست دارند درباره پزشکان و متخصصان شما اطلاعات کسب کنند. صفحه معرفی پزشکان و متخصصان این امکان را به آن‌ها می‌دهد که کادر پزشکی کلینیک شما را به صورت کامل به همراه عکس و توضیحات مشاهده کنند. حتی هر پزشک یا متخصص می‌تواند یک صفحه مختص خود داشته باشد و بیوگرافی و رزومه او در داخل آن برای بیماران قابل مشاهده باشد.

طراحی سایت کلینیک همراه با صفحه معرفی پزشکان و متخصصان
طراحی سایت کلینیک همراه با بخش مشاوره آنلاین

طراحی سایت کلینیک همراه با بخش مشاوره آنلاین

مردم حتماً دنبال مشاوره برای درمان بیماری و مشکلات خود هستند. امروز که همه مردم از فضای مجازی و آنلاین بیشتر استفاده می‌کنند، بیشتر به صورت آنلاین کارهای خود را انجام می‌دهند حتی مشاوره. پس داشتن قسمت یا بخش مشاوره آنلاین برای سایت کلینیک شما می‌تواند مزیت خوبی به حساب بیاید. کاربران یا بیماران می‌توانند فرم درخواست مشاوره در این بخش را پر کنند و بلافاصله بعد از ارسال، این فرم در پنل مدیریت سایت شما نمایش داده می‌شود. حتی فرم‌ها این قابلیت را دارند که به ایمیل شما نیز ارسال شوند.

طراحی صفحه مقالات علمی و مطالب آموزشی پزشکی

بیشتر کاربرانی که یک سایت را پیدا می‌کنند و وارد آن می‌شوند از طریق جستجو در اینترنت برای نیازهایشان می‌باشد. همه ما درباره مطالب علی و آموزشی پزشکی در اینترنت جستجو می‌کنیم. زمانی که سایت کلینیک شما این قابلیت را داشته باشد، شما می‌توانید مطالب پزشکی و عملی را در داخل سایت خود قرار دهیدبه محض اینکه کاربر با کلمه مورد نظر خود، مقاله شما را در اینترنت پیدا کند، وارد سایت شما می‌شود و می‌تواند بیماری باشد که برای حل مشکل خود به شما مراجعه کند..

طراحی صفحه مقالات علمی و مطالب آموزشی پزشکی
طراحی سایت کلینیک همراه با سیستم نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت کلینیک همراه با سیستم نوبت دهی آنلاین

قطعاً شما برای نوبت دادن به بیماران خود وقت کمی دارید، دوست دارید که این کار را سایت برای شما انجام دهد؟ تنها راه، راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین برای سایت کلینیک شما می‌باشد. در این سیستم زمانی که بیماران به قسمت نوبت دهی مراجعه می‌کنند، می‌توانند اطلاعات خود را ثبت کنند و بلافاصله نوبت خود را از سایت بگیرند. شما در بخش باید روزهای نوبت دهی و ساعت‌های مراجعه و لیست پزشکان را قرار دهید، تا بیماران بتوانند نوبت خودشان را بر اساس پزشک و روز مراجعه و ساعت مراجعه دریافت کنند.

طراحی سایت کلینیک همراه با صفحه پرسش و پاسخ یا سوالات متداول

قطعاً اگر شما کلینیک شلوغی را اداره می‌کنید، نمی‌توانید به سوالات تکراری کاربران و بیماران پاسخ دهید. به همین دلیل شما باید یک صفحه به نام پرسش و پاسخ یا سوالات متداول در سایت کلینیک خود داشته باشید که کاربران با مراجعه به این صفحه جواب سؤالات مختلف خود را پیدا کنند. در این صورت شما نیازی نیست که به سؤالات تکراری کاربران درباره کلینیک خود پاسخ بدهید.

طراحی سایت کلینیک همراه با صفحه پرسش و پاسخ یا سوالات متداول
طراحی بخش گالری تصاویر برای سایت کلینیک شما

طراحی بخش گالری تصاویر برای سایت کلینیک شما

اگر دوست دارید که بخشی داشته باشید که بتوانید با آن کلینیک خود را بیشتر و بهتر به بیماران معرفی کنید، بخش گالری تصاویر در سایت کلینیک شما می‌باشد. در این بخش می‌توانید تعداد زیادی از عکس‌های کلینیک خود، جراحان، افتخارات و هر چیزی که دوست دارید و می دانید که توجه بیماران را جلب می‌کند، قرار دهید. حتی این صفحه می‌تواند دارای دسته بندی‌های مختلفی باشد که عکس‌ها را بر اساس آن بتوانید دسته بندی کنید، تا کاربر راحت‌تر بتوانید به تصاویر مورد نظرش دسترسی داشته باشد.

طراحی قسمت یا بخش تعفرفه ها و لیست قیمت برای کلینیک شما

اکثر بیماران ممکن است فقط برای اطلاع از قیمت و هزینه‌های کلینیک شما، با شما یا تماس بگیرند. اما اگر سایت شما دارای بخش تعرفه‌ها و یا یک لیست قیمت باشد، کاربران به راحتی می‌توانند به آن قسمت مراجعه کنند و قیمت یا هزینه درمان بیماری خود را تخمین بزنند. در این صورت سر شما نیز شلوغ نمی‌شود و نیاز نیست سؤالات تکراری بیماران درباره هزینه ها و قیمت‌های کلینیک پاسخ دهید.

طراحی قسمت یا بخش تعفرفه ها و لیست قیمت برای کلینیک شما
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به کلینیک ها

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به کلینیک ها

ما کاملا به شما یاد می‌دهیم که چطور سایت خود را مدیریت کنید، بتوانید با بخش‌های مختلف کار کنید و از آن‌ها استفاده کنید و همچنین چطور مطالب و اطلاعات خود را داخل سایت قرار دهید. ما هم به صورت تصویری و هم به صورت حضوری به شما این آموزش‌ها را می‌دهیم.

طراحی سایت کلینیک همراه با قابلیت چت آنلاین

راحت‌ترین راهی که بیماران می‌توانند با شما ارتباط برقرار کنند از طریق چت آنلاین می‌باشد. بیماران می‌توانند از طریق چت آنلاینی که در سایت کلینیک شما وجود دارد استفاده کنند و سؤالات خود را به صورت آنلاین از شما بپرسند. شما هم می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق پنل مدیریت سایت خود جواب سوالات آن‌ها را بدهید.

طراحی سایت کلینیک همراه با قابلیت چت آنلاین
طراحی سایت کلینیک به صورت دو زبانه

طراحی سایت کلینیک به صورت دو زبانه

این قابلیت برای کسانی کاربرد دارد که سطح جهانی فعالیت می‌کنندکلینیک‌هایی که در سطح جهانی کار می‌کنند یا در خارج از کشور شعبه دارند و یا بعضی از بیماران آن‌ها افراد خارجی هستند، این قابلیت برای آن‌ها می‌تواند مزیت خوبی باشد. چون زمانی که سایت کلینیک شما دوزبانه باشد، افراد خارجی به محض اینکه وارد سایت شما می‌شوند سایت فارسی شما را به صورت خارجی یا با زبان دیگری به جز فارسی مشاهده خواهند کرد. زبان دوم برای سایت‌های دو زبانه توسط مدیریت کلینیک انتخاب می‌شود. اما اکثراً زبان انگلیسی برای زبان‌های سایت دو زبانه استفاده می‌کنند.

سوالات متداول طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت برای کلینیک شما این امکان را فراهم می‌کنند که کاربران از طریق موتورهای جستجو به سایت شما مراجعه کنند که باعث درآمد نیز برای شما است.
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت