طراحی سایت پوشاک

اگر در زمان کرونا فروشگاه، بوتیک یا مغازه و یا تولیدی لباس و پوشاک دارید، قطعاً درآمد شما نسبت به قبل خیلی کمتر شده است. اما با این روند که همه کسب و کارهای سنتی در حال جمع شدن هستند، شما باید برای کسب و کار فروش یا تولید پوشاک خود چه کاری انجام دهید؟ جواب این سؤال طراحی سایت پوشاک یا فروشگاه اینترنتی انواع لباس می‌باشدیک فروشگاه یا سایت پوشاک آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا بیش از حدی که در مغازه یا فروشگاه خود لباس می‌فروشید را، بتوانید به صورت آنلاین و به کل کشور بفروشید. با این کار مشتریان شما بیشتز از قبل شده و درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت پوشاک با ما تماس بگیرید

طراحی سایت پوشاک

ویژگی های طراحی سایت پوشاک توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت پوشاک همراه با بخش محصولات و دسته بندی کالاها

بخش محصولات و دسته بندی کالاها برای یک سایت پوشاک خیلی ضروری است. شما نمی‌توانید تمام محصولات خود را در یک بخش یا یک صفحه قرار دهید باید برای هر کدام از انواع پوشاک خود دسته بندی تعیین کنید. مثلاً لباس مردانه، لباس زنانه، لباس بچه‌گانه و حتی برای آن دسته بندی‌های کوچک‌تری نیز در نظر بگیرید. در این صورت هم شما راحت‌تر می‌توانید محصولات خود را به سایت اضافه کنید و آن‌ها را مدیریت کنید و هم اینکه مشتریان شما و کاربران سایت پوشاک شما نیز می‌توانند راحت‌تر خرید خود را انجام دهند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت پوشاک

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت پوشاک با سیستم ارائه کد تخفیف

قطعاً کد تخفیف می‌تواند به افزایش مشتریان سایت پوشاک شما خیلی کمک کند. اگر شما یک سیستم کد تخفیف برای سایت فروشگاه لباس یا پوشاک خود داشته باشید، می‌توانید به راحتی برای هر کاربری و یا هر محصولی کد تخفیف خاص خودش را تعیین کنید. این سیستم می‌تواند باعث افزایش تعداد مشتریان و کاربران شما و همچنین باعث افزایش محبوبیت برند شما در سطح اینترنت و فضای مجازی شود. چون قطعاً مشتریان به تخفیف محصولات مخصوصاً پوشاک و لباس، نه، نمی‌گویند.

طراحی سایت پوشاک با سیستم ارائه کد تخفیف
طراحی سایت پوشاک به همراه بخش فروش ویژه یا حراج محصولات

طراحی سایت پوشاک به همراه بخش فروش ویژه یا حراج محصولات

قطعاً شما برای هر فصل می‌خواهید که یک بخش جدا برای محصولات حراجی آن فصل در داخل سایت پوشاک خود داشته باشید. این موضوع می‌تواند برای شما خیلی سود زیادی به همراه داشته باشد. مشتریان در هر فصل که از سایت شما بازدید می‌کنند، می‌توانند به راحتی وارد قسمت یا بخش حراجی محصولات سایت پوشاک شما شوند و از بین محصولات حراجی خرید خود را انجام دهند. اگر شما این بخش را در داخل سایت خود داشته باشید و هر فصل محصولاتی به آن اختصاص دهید، قطعاً مشتریان شما وفادارتر خواهند شد.

طراحی سایت پوشاک به همراه بخش محصولات پر فروش

فرض کنید که بعضی از محصولات سایت پوشاک شما در یک ماه تعداد زیادی فروش داشته باشند، در این صورت باید قسمتی در سایت خود داشته باشید که محصولات پر فروش را به مشتری نشان دهد. اگر شمتری تفاوت محصولات معمولی و محصولات پر فروش و با کیفیت شما متوجه نشود، تمام محصولات سایت پوشاک شما برای او یکسان و بی کیفیت تلقی می‌شوند. پس بخش محصولات پر فروش سایت پوشاک شما را از دیکر سایت‌های فروش لباس یا انواع پوشاک متمایز می‌کند.

طراحی سایت پوشاک به همراه بخش محصولات پر فروش
طراحی سایت پوشاک با قابلیت چت آنلاین

طراحی سایت پوشاک با قابلیت چت آنلاین

چت آنلاین برای سایت‌های فروشگاهی یک مزیت عالی حساب می‌شود. زمانی که یک مشتری به سایت پوشاک شما مراجعه می‌کند، ممکن است سؤالات یا ابهاماتی در ذهن خود داشته باشدسریع‌ترین راه پرسیدن این سؤالات از شما از طریق چت آنلاین است و همچنین سریع راهی که می‌توانید به سؤالات مشتری یا کاربر پاسخ دهید نیز چت آنلاین می‌باشد.

طراحی سایت پوشاک با قابلیت ورود و ثبت نام از طریق شماره موبایل

راحت‌ترین راهی که کاربران می‌توانند در داخل سایت‌های فروشگاهی ثبت نام کنند و وارد حساب کاربری خود شوند، از طریق ورود یا ثبت نام با شماره موبایل است. این قابلیت برای همه سایت به صورت پیش فرض فعال نیست. اما اگر ما برای شما طراحی سایت پوشاک را انجام دهیم، حتماً این قابلیت را برای شما فعال می‌کنیم که کاربران سایت پوشاک شما به راحتی بتوانند داخل سایت با شماره موبایل خود ثبت نام کنند و وارد حساب کاربری خود شوند تا بتوانند راحت‌تر خرید خود را انجام دهند.

طراحی سایت پوشاک با قابلیت ورود و ثبت نام از طریق شماره موبایل
فعال کردن جستجوی سریع محصولات برای سایت فروش پوشاک شما

فعال کردن جستجوی سریع محصولات برای سایت فروش پوشاک شما

مشتریان ثابت و همیشگی شما ممکن است به دنبال هر بار که وارد سایت شما می‌شوند، به دنبال محصول خاصی باشند. اما اگر نتوانند به راحتی آن محصول را پیدا کنند قطعاً دیگر دوست ندارد به سایت شما سر بزنند. در این صورت شما مشتری همیشگی خود را از دست خواهید داد. اما اگر در داخل سایت شما قابلی جستجوی سریع محصولات فعال باشد، کاربران اسم محصول خود را در داخل کادر جستجو تایپ می‌کنند و سریعاً آن محصول برای آن‌ها نمایش داده می‌شود و راحت‌تر می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

ف

طراحی بخش برند ها برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس

اگر شما در داخل سایت خود بیش از یک برند از نوع پوشاک را می‌فروشید، چطور می‌خواهید آن را بر اساس برند دسته بندی کنید. بخش برندها به شما اجازه می‌دهد که محصولات یا پوشاک سایت خود را بر اساس اسم برند دسته بندی کنید. در صفحه بندها تمام برندهای محصولات شما لیست می‌شوند و اگر کسی روی آن برند کلیک کند، تمام محصولات آن برند برای او نمایش داده می‌شود.

طراحی بخش برند ها برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به صاحبان فروشگاه پوشاک

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به صاحبان فروشگاه پوشاک

قطعاً شما نیاز دارید که سایت فروشگاهی پوشاک خود را مدیریت کنید. شما باید محصول داخل سایت قرار دهید، عکس بارگذاری کنید، قیمت تعیین کنید، قیمت محصولات را تغییر دهید، کد تخفیف به محصولات اختصاص دهید و موجودی انبار محصولات خود را کنترل کنید. اما اصلاً نیاز نیست نگران چیزی باشید، ما به شما تمام بخش‌های سایت را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری و به صورت فایل ویدئویی تصویری به شما آموزش می‌دهیم.

دریافت نماد های اعتماد اکترونیکی برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس

اگر فروشگاه اینترنتی یا سایت پوشاک شما نماد اعتماد الکترونیکی نداشته باشد هیچ مشتری از شما خرید نمی‌کند.، مثل اینکه مغازه یا فروشگاه شما مجوز یا تابلو نداشته باشد. نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت‌های فروشگاهی ضروری می‌باشند و ضرورت آن‌ها برای سایت خرید لباس و پوشاک نیز بیشتر است. شما همچنین برای اینکه بخواهید درگاه پرداخت آنلاین در سایت خود داشته باشید، باید نماد الکترونیکی را دریافت کرده باشید.

دریافت نماد های اعتماد اکترونیکی برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس
دریافت درگاه پرداخت بانکی برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس

دریافت درگاه پرداخت بانکی برای سایت های پوشاک و فروش انواع لباس

درگاه پرداخت بانکی این امکان را برای سایت شما فراهم می‌کند که مشتریان بتوانند به صورت آنلاین از شما خرید کنند و هزینه خود را بلافاصله بعد از ثبت سفارش خود ، از طریق سایت پرداخت کنند. داشتن درگاه پرداخت کار فروش سایت پوشاک شما را خیلی آسان می‌کند، به طوری که نیاز نیست برای هر خرید به مشتری شماره کارت بدهید و کلی منتظر بمانید که او وجه را به کارت شما انتقال دهد و شما پرداخت را تأیید کند و سپس سفارش را برای او ارسال کنید. با داشتن درگاه پرداخت آنلاین بانکی، پروسه ثبت سفارش از سایت شما اتوماتیک و خودکار می‌شود.

سوالات متداول طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت برای انواع تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک و انواع لباس باعث افزایش درآ» د و بالا رفتن تعداد مشتری می‌شود
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت