طراحی سایت آرایشی

اگر یک مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی دارید یا تولید کننده یا عمده فروش لوازم آرایشی هستید، برای اینکه خودتان را سریع‌تر به مشتریان معرفی کنید و محصولات خود در کمترین زمان بفروشید نیاز به طراحی سایت آرایشی دارید. اما چرا باید به طراحی سایت آرایشی برای کسب و کارتان فکر کنید؟ امروزه به دلیل همه گیری کرونا خیلی از کسب و کارها دچار مشکل شدن و حتی بعضی از آن‌ها یا کسب و کار خود را جمع کردن و یا اینکه ضرر زیادی را متحمل شده‌اند. اما اگر یک سایت داشته باشید به راحتی می‌توانید به هر کسی در هرجایی از ایران بفروشید و فقط فروش خود را به یک شهر یا منطقه محدود نکنید. صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی یک تجارت پردرآمد محسوب می‌شود و برای رسیدن به درآمد زیاد و ثابت نگه داشتن کسب و کار خود باید یک سایت آرایشی و بهداشتی برای کسب و کارتان داشته باشید.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت آرایشی با ما تماس بگیرید

طراحی سایت آرایشی

ویژگی های طراحی سایت آرایشی توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت آرایشی همراه با دسته بندی دقیق محصولات آرایشی و بهداشتی

قطعاً شما باید یک دسته بندی و طبقه بدنی برای محصولات آرایشی و بهداشتی خود داشته باشید تا مشتریان بتوانند راحت‌تر و سریع‌تر بین آن‌ها محصول خود را پیدا کنند و سفارش دهند. شما که نمی‌توانید همه محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی خود را در یک صفحه قرار دهیددسته بندی محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی برای سایت‌های آرایشی بهترین روش برای جداسازی و تفکیک محصولات سایت آرایشی شما است. حتی این دسته بندی‌ها می‌تواند زیر دسته بندی یا زیرمجموعه همه داشته باشند تا انتخاب محصول خیلی ساده و راحت‌تر برای مشتری شما باشد.

تعرفه و قیمت طراحی سایت آرایشی

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات:  تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت آرایشی همراه با قسمت برند های لوازم آرایشی و بهداشتی

با توجه به این که برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی خیلی ریاد و متنوع می‌باشد شما باید یک صفحه یا بخشی داشته باشید که محصولات را به تفکیک برند و نام تجاری‌شان به مشتریان شما نمایش بدهد. این صفحه شامل تمام برندهای شما می‌شود که به محصولات شما اختصاص داده شده است و اگر کسی روی هر کدام از این برندها کلیک کند یا آن‌ها را انتخاب نماید به تمام محصولات این برند به مشتری نمایش داده می‌شوداز این رو او می‌تواند بر اساس برند محصول خود را انتخاب کند و به راحتی سفارش خود را ثبت کند.

طراحی سایت آرایشی همراه با قسمت برند های لوازم آرایشی و بهداشتی
طراحی سایت آرایشی همراه با قابلیت جستجوی پیشرفته محصولات

طراحی سایت آرایشی همراه با قابلیت جستجوی پیشرفته محصولات

مشتریان باید بتوانند خیلی راحت از سایت‌های آرایش و بهداشتی استفاده کنند. یکی دیگر از قابلیت‌هایی که باعث می‌شود مشتریان محصولات مورد نظر خود را سریع‌تر پیدا کنند، جستجوی پیشرفته یا ایجکس محصولات است. این قابلیت باعث می‌شود که زمانی که مشتری اسم محصول را برند محصول لوازم آرایشی و بهداشتی خود در کادر جستجو سایت وارد می‌کنند سریعاً محصولاتی که مناسب با عبارت جستجو شده او هستند به او نمایش داده شونداز این رو نیازی ندارد که عبارت خود را در سایت جستجو کند و در صفحه‌های مختلف نتایج جستجو به دنبال محصول خود بگردد.

طراحی سایت آرایشی همراه با سیستم چت آنلاین

راحت‌ترین راه برای اینکه مشتریان بتوانند سؤالات خود را از شما بپرسند و اینکه شما هم بتوانید به راحتی به آن‌ها پاسخ دهید استفاده از چت آنلاین در سایت آرایشی‌تان است. این قابلیت می‌تواند باعث شود که شما دیگر به تماس‌های مکرر مشتریان پاسخ ندهید و به راحتی از طریق پنل مدیریت سایت و به صورت سازماندهی شده شده با آن‌ها در ارتباط باشیداین گونه هم در وقت خود صرفه جویی می‌کنید و هم می‌توانید روی کارهای دیگر سایت آرایشی خود تمرکز کنید.

طراحی سایت آرایشی همراه با سیستم چت آنلاین
طراحی سایت آرایشی با قابلیت ثبت و نام ورود کاربران با شماره موبایل

طراحی سایت آرایشی با قابلیت ثبت و نام ورود کاربران با شماره موبایل

راحت‌ترین راه برای اینکه یک مشتری یا کاربر تواند در سایت آرایشی شما ثبت نام کند و یا وارد حساب کاربری خود شود، استفاده از سیستم ثبت نام و ورد از طریق شماره موبایل است. این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد تا با وارد کردن شماره موبایل خود هم داخل سایت در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنند و یا اینکه وارد حساب کاربری خود شوند. بعد از وارد کردن شماره موبایل، کاربر یک کد دریافت می‌کند و بعد آن را وارد سایت می‌کند و می‌تواند ثبت نام یا ورد خود را انجام دهد. این قابلیت باعث می‌شود که کاربران از طریق شماره موبایلشان احراز هویت نیز بشوند.

طراحی سایت آرایشی با قابلیت فیلتر محصولات آرایشی و بهداشتی

در صفحه دستیه بندی محصولات یا صفحه اصلی فروشگاه باید قابلیتی به نام فیلتر برای جداسازی یک سری از محصولات خاص از تمام محصولات وجود داشته باشد. این فیلترها می‌توانند به کاربر کمک کنند تا راحت‌تر و سریع‌تر بتواند به محصول مورد نظر خود برسد و آن را سفارش دهد. از این فیلتر می‌توان به گزینه‌هایی مثل فیلتر بر اساس قیمت، فیلتر بر اساس برند، فیلتر بر اساس موجودی در انبار، فیلتر بر اساس سایز، فیلتر بر اساس رنگ و فیلتر بر اساس مردانه یا زنانه بود لوازم آرایشی اشاره کرد.

طراحی سایت آرایشی با قابلیت فیلتر محصولات آرایشی و بهداشتی
طراحی سایت آرایش همراه با صفحه پرفروش ترین محصولات یا محصولات تخفیف دار

طراحی سایت آرایش همراه با صفحه پرفروش ترین محصولات یا محصولات تخفیف دار

صفحه‌های محصولات پرفروش و تخفیف دار به کاربران تمام محصولاتی که در ماه فروش بیشتری از دیگر محصولات را داشته‌اند یا اینکه تخفیف خورده‌اند را به آن‌ها نمایش می‌دهد. این صفحه‌ها در سایت‌های آرایشی یکی از پر بازدیدترین صفحات هستند، چون همه ما عاشق تخفیفات هستیم و بیشتر محصولات پر فروش را انتخاب می‌کنیممخصوصاً بازدید خانم‌ها از صفحات خیلی بیشتر از افراد دیگر می‌باشد.

طراحی سایت آرایشی به همراه خبرنامه پیامکی و ایمیلی

خبرنامه پیامکی و ایمیلی یکی از روش‌های بازاریابی است که به صورت آنلاین زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد.  به این صورت که زمانی که کاربر یا مشتری شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را داخل سایت آرایشی شما در قسمت خبرنامه وارد می‌کنند، شماره یا ایمیل او به لیست عضو شدگان خبرنامه شما اضافه می‌شودازاین‌رو شما می‌توانید هر اطلاعیه‌ای که دوست دارید مثل تخفیفات فصلی یا معرفی محصولات جدید را فقط با یک پیام به تمام کاربران عضو شده در خبرنامه خود ارسال کنید.

طراحی سایت آرایشی به همراه خبرنامه پیامکی و ایمیلی
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی

اگر خودتان فروشنده محصولات آرایشی و بهداشتی‌تان باشید قطعاً وقت ندارید که برای یادگیری کار با سایت و مدیریت آن کنید. اما اصلاً نیازی به نگرانی نیست، ما به شما هم به صورت حضوری و هم به صورت فایل‌های ویدئویی و تصویری یاد می‌دهیم که چطور با پنل مدیریت سایت کار کنید و آن را مدیریت کنید. حتی می‌توانید به به کارمندان خود یاد بدهید و مدیریت را به آن‌ها بسپارید.

دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین برای سایت های فروش لوازم آرایشی

تمام فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی به درگاه پرداخت آنلاین بانکی نیاز دارند، تا مشتریان بتوانند پرداخت خود ره صورت آنلاین بعد از ثبت سفارش خود انجام دهند. برای این منظور شما باید نماد اعتماد الکترونیکی نیز داشته باشد تا به شما حق دریافت درگاه پرداخت داده شود. اما اصلاً نیازی به نگرانی نیست ما به شما کمک می‌کنیم که سریع‌تر و راحت‌تر درگاه پرداخت آنلاین خود را دریافت کنید.

دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین برای سایت های فروش لوازم آرایشی
دریافت نماد های اعتماد برای سایت های آرایشی و بهداشتی

دریافت نماد های اعتماد برای سایت های آرایشی و بهداشتی

نمادهای اعتماد الکترونیکی باعث می‌شود که مشتریان سریع‌تر و راحت‌تر به شما اعتماد کنند. امروزه باید برای جلب اعتماد مشتری هر کاری بکنید. دریافت نمادهای اعتماد یکی از راه‌هایی است که مشتری می‌تواند به وب سایت شما اعتماد کند. مشتری برای اینکه از شما لوازم آرایشی و بهداشتی بخرد باید اطلاعات خود مثل اطلاعات شخصی نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و همچنین اطلاعات کارت بانکی برای پرداخت آنلاین را داخل سایت شما وارد کند. اما اگر به شما نتواند اعتماد کند، به هیچ وجه از سایت شما خرید نخواهد کرد.

سوالات متداول طراحی سایت آرایشی

طراحی سایت آرایشی باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت