طراحی سایت آموزشی

قطعاً مردم به علم و آموزش دیدن در هر زمینه‌ای اهمیت زیادی می‌دهند. ما آموزش می‌بینیم که هم اطلاعات بیشتری کسب کنیم و هم اینکه موفقیت بیشتر و بهتری در زندگی به‌دست آوریم. اگر یک معلم هستید یا آموزشگاه یا حتی یک مدرسه و هر سازمانی که کسب و کارتان آموزش است، باید به فکر طراحی سایت آموزشی باشید. امروزه به دلیل همه گیری کرونا کسی به آموزشگاه‌ها و و مراکز آموزشی مراجعه نمی‌کند. در عوض آن‌ها در اینترنت و فضای مجازی به دنبال آموزش هستند. داشتن یک سایت آموزشی برای شما می‌تواند هم باعث کسب درآمد بیشتر شود و هم اینکه برند یا کسب و کارتان سر زبان‌ها بیفتد.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت آموزشی با ما تماس بگیرید

طراحی سایت آموزشی

ویژگی های طراحی سایت آموزشی توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت آموزشی با بخش دوره های آموزشی

اگر یک آموزشگاه هستید که دوره‌های حضوری یا غیرحضوری برگزار می‌کنید قطعاً به بخش دوره‌های آموزش در سایت آموزشی خود نیاز خواهید داشت. در این قسمت لیستی از دوره‌های آموزشی شما به تفکیک دسته بندی موضوعی قرار می‌گیرند. همچنین قابلیت فیلتر قیمت، رایگان بودن یا نبودن، حضوری یا غیرحضوری و کادر جستجو نیز در این بخش قرار داده می‌شود. از همین رو هم کاربران راحت‌تر می‌توانند به دوره آموزشی که مورد علاقه‌شان است برسند، و هم اینکه شما راحت‌تر و سریع‌تر از سایت آموزشی خود درآمد کسب خواهید کرد.

تعرفه و قیمت طراحی سایت آموزشی

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت آموزشی همراه با صفحه مدرسان و اساتید و مربیان

در داخل این صفحه لیستی از مدرسان و مریبان و استادان سایت شما به همراه عکس و کمی اطلاعات از آن‌ها قرار داده می‌شود. همین صفحه باعث می‌شود که کاربران و دانشجویان و دانش آموزان شما راحت‌تر بتوانند کیفیت آموزش‌های سایت شما را بررسی کنند. می‌توانند با دیدن سابقه فعالیت استاد مربوطه، دوره مورد نظر خود را تهیه کنند.

طراحی سایت آموزشی همراه با صفحه مدرسان و اساتید و مربیان
طراحی بخش زمان بندی کلاس های آموزشی برای سایت آموزشی شما

طراحی بخش زمان بندی کلاس های آموزشی برای سایت آموزشی شما

شاید شما دوره های خود را در زمان‌های مختلف و خاصی بخواهید برگزار کنید. از این رو اگر بخواهید که کاربران از زمان دقیق این کلاس‌ها یا برنامه‌های آموزشی خود مطلع شوند، باید یک بخش برای زمان بندی کلاس‌های آموزشی داشته باشید. این بخش هم برای دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی غیرحضوری کاربرد دارد و هم حضوری.

طراحی بخش ثبت نام و ورد کاربران از طریق شماره موبایل

ثبت نام و ورود کاربر از طریق شماره موبایل راحت‌ترین روش دسترسی به سایت آموزشی شما برای کاربران و دانشجویان شما می‌باشد. دانش آموزان شما می‌توانند به راحتی از طریق شماره موبایل خود در سایت در کمترین زمان ممکن ثبت نام کنند، یا اینکه در کسری از ثانیه وارد پنل کاربری و لیست دوره‌های آموزشی خود شوند. همچنین تأیید کاربران نیز بعد از ارسال پیامک کد تأیید بعد از تکمیل مراحل ثبت نام صورت می‌گیرد.

طراحی بخش ثبت نام و ورد کاربران از طریق شماره موبایل
طراحی اختصاصی صفحه دوره های آموزشی به صورت حرفه ای

طراحی اختصاصی صفحه دوره های آموزشی به صورت حرفه ای

بهترین قسمت سایت آموزشی شما، صفحه دوره‌های آموزشی می‌باشد. این صفحه باید به صورت کامل همه اطلاعات مربوطه به دوره را برای دانشجو شرح بدهدبه عنوان مثال از ویژگی‌هایی که یک صفحه دوره آموزشی باید داشته باشد می‌توان به قسمت امتیاز دهی به دوره، مدت زمان دوره، تعداد جلسات، دکمه افزودن به لیست علاقه‌مندی، قسمت معرفی مدرس دوره، قسمت توضیحات دوره، قسمت سرفصل‌های دوره، قسمت دمو یا پیش نمایش دوره و قسمت پرس و پاسخ و نظرات دوره می‌توان اشاره کرد.

طراحی سایت آموزشی قابلیت چت آنلاین

چت آنلاین یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که یک سایت آموزشی باید داشته باشد. دانش آموزان شما باید سؤالات و ابهاماتی که دارند را از شما بپرسند، وگرنه خیلی سریع اقدام به تهیه دوره‌های شما نمی‌کنند. شما هم نمی‌توانید به از صبح تا شب به تلفن‌ها و سؤالات کاربران سایت پاسخ بدهید. در نتیجه قابلیت چت آنلاین باعث می‌شود که راحت‌تر بتوانید سؤالات کاربران را پاسخ دهید و آن‌ها را مدیریت کنید.

طراحی سایت آموزشی قابلیت چت آنلاین
طراحی سایت آموزشی با قابلیت ثثبت نام و پنل کاربری برای مدرسان ، مربیان و استادان

طراحی سایت آموزشی با قابلیت ثثبت نام و پنل کاربری برای مدرسان ، مربیان و استادان

قطعاً یکی از روش‌های کسب درآمد از یک سایت آموزشی این است که دوره‌های مدرسان دیگر، یا استادان دیگر را بفروشید. برای این کار نیاز دارید که سیستم در سایت قرار دهید که مدرسان و استادان بتوانند از طریق آن ثبت نام کنند و پنل یا قسمتی برای خود داشته باشند که بتوانند دوره‌های آموزشی خود را در آن قسمت قرار دهند و از تعداد فروش دوره‌های خود مطلع شوند. همچنین در این بخش می‌توانند به سؤالات و نظرات دانش آموزانی که دوره را خریدند، پاسخ دهند

دریافت نماد های اعتماد برای سایت های آموزشی

اگر دانش آموزان و دانشجوها بخواهند از شما دوره‌های آموزشی تهیه کنند و مبلغ آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند، شما نیاز دارید که برای دریافت نمادهای اعتماد الکترونیکی اقدام کنید. بعد از اینکه نماد را دریافت کردید باید آن را در قسمت پایین سایت خود قرار دهید. در این صورت دانش آموزان با دیدن این نمادها راحت‌تر و سریع‌تر به شما اعتماد می‌کنند و باعث می‌شود در تهیه دوره‌های آموزشی از شما هیچ شکی نداشته باشند.

دریافت نماد های اعتماد برای سایت های آموزشی
به راحتی سایت آموزشی خود را مدیریت کنید

به راحتی سایت آموزشی خود را مدیریت کنید

ما کامل به شما یاد می‌دهیم که چطور با پنل یا داشبورد مدیریت سایت آموزشی خود کار کنید. ما به صورت کامل چه از طریق فایل‌های تصویری و ویدئویی و چه از طریق آموزش حضوری ، به شما کار با بخش‌های مختلف سایت را خواهیم داد تا دیگر نگران مدیریت سایت آموزشی خودتان نباشید و به راحتی بتوانید آن را مدیریت کنید.

طراحی سایت آموزش با قابلیت خبرنامه ایمیلی و پیامکی

اگر سایت شما آموزشی شما قابلیت خبرنامه پیامکی و ایمیلی داشته باشد، زمانی که کاربران با شماره تلفن یا ایمیل خود در آن ثبت نام کنند، شما به راحتی می‌توانید آن‌ها را از آخرین تخفیفات، آخرین مقالات و آخرین دوره‌های آموزشی مطلع کنید. از این رو محبوبیت شما بین دانش آموزان بیشتر از سایت‌های آموزشی  دیگر خواهد شد.

طراحی سایت آموزش با قابلیت خبرنامه ایمیلی و پیامکی
طراحی بخش وبلاگ برای سایت آموزشی شما

طراحی بخش وبلاگ برای سایت آموزشی شما

بخش وبلاگ شما هم کاربران سایت و دانش جویان نیاز است و هم برای موتور های جستجو و سئو سایت شما اهمیت زیادی دارد. اگر سایت آموزشی شما بخش وبلاگ نداشته باشد ، شما هیچ وقت نمی توانید به صفحه یک گوگل برسید و در این صورت درآمدی نیز از طریق سایت بدست نمی آورید. اما با داشتن یک صفحه وبلاگ زیبا به همراه تفکیک دسته بندی مقالات می توانید به راحتی هم نیاز کاربران را برطرف کنید و هم نیاز گوگل و سایت خودتان .

سوالات متداول طراحی سایت آموزشی

اگر در حوزه آموزشی فعالیت می‌کنید و دوست دارید که درآمد بیشتر شود و بیشتر در فضای مجازی امروزی شناخته شوید، باید یک سایت آموزشی داشته باشید.
بله چون شما برای اینکه بخواهید درگاه پرداخت داشته باشید به نماد اعتماد نیاز خواهید داشت
بله برای دریافت وجه به صورت آنلاین از دانشجویان و دانش آموزان بابت تهیه دوره های آموزشی به درگاه پرداخت آنلاین نیاز دارید
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت