طراحی سایت بیمارستان

سئوف با بیش از 10 سال تجربه حرفه‌ای در طراحی سایت‌های شرکتی، سازمانی، فروشگاهی، شخصی …

همه مردم برای رفع مشکلات بیماری‌های خاص خود به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند اما امروزه برای اینکه بیمارستان خود را به بیماران معرفی کنید به چیزی بیشتر از تبلیغات نیاز دارید. قبلاً بیمارستان‌ها برای معرفی خود از بیلبوردهای تبلیغاتی و تراکت و ملزومات چاپی استفاده می‌کردند. اما امروزه به خاطر همه گیری کرونا مردم کمتر از خانه‌هایشان بیرون می‌آید. مردم در منزل خود بیشتر وقت خود را د راینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند. یکی از راه‌هایی که می‌توانید در اینترنت بیمارستان خود را به مردم معرفی کنید، طراحی سایت برای بیمارستانتان می‌باشد. طراحی سایت بیمارستان می‌تواند برای شما کاربردهای زیادی مثل نوبت دهی به صورت آنلاین و ثبت پرونده بیماران به صورت اینترنتی را به همراه داشته باشد. همه بیمارستان‌ها باید برای خودشان یک سایت داشته باشند تا بتوانند راحت‌تر و سریع‌تر بیماران خود را مدیریت کنند.

طراحی وب سایت

ویژگی های طراحی سایت بیمارستان توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت بیمارستان همراه با صفحه چارت سازمانی

صفحه چارت سازمانی عملاً کل مجموعه بیمارستان شما را به مردم و کاربران و بیماران نشان می‌دهد تا از باتجربه بودن کادر بیمارستان شما مطمئن شوند. چارت سازمانی بیمارستان شامل افرادی مثل ریاست، معاونت، امور مالی، مسئول فنی مرکز، مدیریت پرستاری، معاونت آموزشی و پژوهشی، روابط عمومی و غیره.می‌باشدچارت سازمانی به‌صورت نمودار شاخه‌ای که زیربخش ها را نیز نمایش دهد در این صفحه قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند به خوبی کادر بیمارستان شما را بشناسند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت بیمارستان

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

معرفی خدمات و سرویس های پزشکی در طراحی سایت بیمارستان

اگر یک سایت برای بیمارستان خود دارید باید تمام خدمات پزشکی که انجام می دهید را در یک صفحه در داخل سایت به بیمارانان و کاربران نمایش دهید. بیماران قبل از اینکه به بیمارستان شما مراجعه کنند ، باید بدانند که شما چه خدمات پزشکی در بیمارستان خود انحام می دهید. در صفحه معرفی خدمات و سرویس‌های پزشکی می توان به مواردی مثل آزمایشگاه، داروخانه، اورژانس، درمانگاه، دیالیز، دندانپزشکی، اتاق عمل، اطفال و نوزادان، زایمان، مراقبت های ویژه (C.U)، سونوگرافی، بستری داخلی، ترخیص و حسابداری، کولیز، مراقبت های ویژه بیماران قلبی (C.C.U) و … اشاره کرد.

مشاوره-طراحی-سایت-شخصی
پلتفرم-سایت-شخصی

طراحی سایت بیمارستان همراه با سیستم نوبت دهی آنلاین

هر بیمارستانی که از سایت برای خدمت رسانی به بیماران خود استفاده می‌کند، باید بتواند به صورت اینترنتی و آنلاین به بیماران نوبت بدهند. بیماران خیلی راحت هستند که از طریق سایت شما نوبت مراجعه به بیمارستان را دریافت کنند، تا اینکه بخواهد ساعت ها در صف نوبت دهی معطل شوند. نوبت دهی اینترنتی باعث می‌شود تا کاربران و بیماران در کمتر از چند دقیقه نوبت خود را دریافت کنند و در ساعت و روز مقرر به بیمارستان شما مراجعه کنند. بیماران در دوران کرونا از نوبت دهی اینترنتی بیشتر استقبال می‌کنند تا نوبت دهی حضوری.

طراحی سایت بیمارستان همراه با سیستم پذیرش اینترنتی

اگر بخواهید به صورت حضوری بیماران را پذیرش کنید و اطلاعات آن‌ها را دریافت کنید و برای آن‌ها پرونده تشکیل دهید، قطعاً باید زمان زیادی را صرف این کار کنید که در عین حال برای شما هزینه‌های زیادی را دربر خواهد داشت. اما با استفاده از سیستم پذیرش اینترنتی، بیماران می‌توانند به سایت شما مراجعه کنند، در بخش پذیرش اینترنتی اطلاعات خود را در فرم داخل سایت پر کنند و برای شما ارسال کنند. حتی شما می‌توانید هزینه ویزیت و پذیرش را به صورت اینترنتی از بیماران دریافت کنید.

ظاهر-گرافیکی-سایت-شخصی
امکانات-سایت-شخصی

طراحی سایت بیمراستان همراه با سیستم جواب دهی آنلاین آزمایشات

خیلی از بیماران برای اینکه جواب‌های آزمایش‌های خود را دریافت کنند باید ساعت‌ها در صف آزمایشگاه معطل شوند. اما شما می‌توانید این روند را برای آن‌ها ساده‌تر کنید. شما می توانمید با راه اندازی سیستم جواب دهی آنلاین یا اینترنتی آزمایشات، جواب آزمایش‌های آن‌ها را به صورت اینترنتی برایشان بفرستید یا در حساب کاربری‌شان در سایتتان قرار دهید. این‌گونه بیماران می‌توانند با مراجعه به بخش جواب دهی آنلاین در سایت شما، جواب آزمایش خود را دریافت کنند. هر چه بیماران راحت‌تر و سریع‌تر بتوانند مشکلات خود را رفع کنند، محبوبیت بیمارستان شما پیش بیماران نیز بیشتر می‌شود.

طراحی سایت بیمارستان همراه با مشاوره آنلاین

مردم حتماً از مشاوره‌های پزشکی استقبال زیادی می‌کنند. اگر این قابلیت در سایت شما وجود داشته باشدآن‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت شما درباره بیماری‌های خود، تعیین وقت اتاق عمل و تهیه داروهای خود از شما به صورت آنلاین مشاوره بگیرند. بیماران می‌تواند از این قابلیت در سایت بیمارستان شما هم در کامپیوترهای شخصی و هم در لب تاب‌ها بهره‌مند شوند. بیمارانی که اطلاع زیادی درباره بیماری خود ندارند میل زیادی به دریافت مشاوره به صورت آنلاین پیدا می‌کنند.

ثبت-گوگل-سایت-شخصی
سئو-سایت-شخصی

طراحی سایت بیمارستان همراه بخش راهنمای مراجعه کنندگان

قطعاً بیماران و مراجعه کنندگانی که برای بار اول به بیمارستان شما می‌آیند، شاید با قسمت‌های مختلف و طبقات بیمارستان شما آشنا نباشند. شما می‌توانید در سایت خود صفحه‌ای طراحی کنید که راهنمایی کامل برای مراجعه کنندگان در آن قرار داردزمانی که بیماران از این صفحه بازبدید کنند به شتر با بیمارستان شما آشنا می‌شوند. صفحه راهنمای مراجعه کنندگان می‌تواند شامل  ساعات ملاقات همچنین راهنمای طبقات و بخش‌های مختلف بیمارستان یا مرکز درمانی باشد.

طراحی سایت بیمارستان با قابتلیت نگه داری پرونده ها به صورت آنلاین

زمانی که بیماران از طریق سایت شما پذیرش اینترنتی انجام می‌دهند یا پرونده خود را به صورت آنلاین تشکیل می‌دهند، این پرونده‌ها به صورت آنلاین در سایت شما ذخیره می‌شود. شما با مراجعه به پنل مدیریت سایت می‌توانید تمام این پرونده‌ها را مشاهده کنید. همه این پرونده می به صورت طبقه بندی شده قرار می‌گیرند. و حتی می‌توانید تاریخ آخرین پرونده‌ای که تشکیل شده است را مشاهده کنید. حتی این قابلیت نیز وجود دارد که بتوانید از این پرونده‌ها پرینت چاپی بگیرید که می‌توانید خیلی در وقت شما صرفه جویی کند.

بالابودن-سایت-شخصی
آموزش-ویدیویی-سایت-شخصی

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به بیمارستان ها

قطعاً شمایی که مدیر یک بیمارستان هستید نمی‌توانید برای مدیریت سایت خود وقت بگذارید و هزینه برای یادگیری دانش فنی برای مدیریت سایت صرف کنید. از این رو ما به شما کادر بیمارستان هم به صورت حضوری و هم به‌صورت غیرحضوری همراه با فایل‌های ویدئویی یاد می‌دهیم که چطور با سایت کار کنید و بتوانید مدیریت آن را انجام دهید.

طراحی صفحه گالری برای سایت های مخصوص بیمارستان

زمانی که شما یک سایت برای بیمارستان خود داشته باشید، می‌توانید عکس‌هایی از بیمارستان خود در داخل آن قرار دهید. ما برای شما صفحه‌ای طراحی می‌کنیم که به عنوان گالری شما در داخل سایت قرار می‌گیرد. شما می‌توانید هر تعداد عکس که دوست دارید را داخل این گالری قرار دهید. عکس‌هایی که در این صفحه قرار می‌گیرند می‌توانند، عکس‌هایی از کادر پزشکی، تجهیزات بیمارستان، اتاق عمل و آزمایشگاه و غیره باشند.

پشتیبانی-سایت-شخصی
امنیت-سایت-شخصی

دریافت نماد های اعتماد برای سایت بیمارستان ها

اگر بیماران و کاربران بخواند به سایت شما اعتماد کنند باید مجوز بیمارستان شما را ببیند، همان‌طور که برای اعتماد به یک دکتر باید مجوز پزشکی او تأیید شودنمادهای اعتماد الکترونیکی هم مثل مجوزهای پزشکی هستند. اگر سایت شما دارای نمادهای اعتماد الکترونیکی نباشد، به این معنی است که شما مجوز پزشکی برای کادر پزشکی یا مجوز فعالیت برای بیمارستان خود نداریداز این رو حتماً باید نسبت به دریافت نمادهای اعتماد الکترونیکی برای سایت بیمارستانتان اقدام کنید.

سوالات متداول طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت برای بیمارستان باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت