طراحی سایت بیمه

همه مردم به سلامتی خودشان اهمیت می مدهند و از وسایل ارزشمندشان مثل ماشین و منزل محافظت می‌کنندقطعاً شما به عنوان کارگزاری بیمه می‌توانید به آن‌ها کمک کنید که بهتر از خودشان و اموالشان مراقب کنند. طراحی سایت بیمه برای کارگزاران بیمه به شدت توصیه می‌شود. با طراحی و راه اندازی یک سایت برای شرکت کارگزاری بیمه خود، می‌توانید به مردم کمک کنید که خودشان و اموالشان را بیمه کنند و خیالشان از اموالشان راحت باشد. داشتن یک سایت برای شما می‌تواند شما را از رقبایتان متمایز کند و هم اینکه شما می‌توانید با بیشتر شدن مشتریان، سود بیشتر و درآمد بیشتری داشته باشید.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت بیمه با ما تماس بگیرید

طراحی سایت بیمه

ویژگی های طراحی سایت بیمه توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی صفحات یا لندینگ پیج برای محصولات بیمه ای شرکت بیمه شما

شما قطعاً برای معرفی محصولات بیمه‌ای خود به صفحه یا برگه‌هایی نیاز دارید که در آن مشتریان بتوانند تمام اطلاعات آن بیمه را مشاهده کنند. در داخل این صفحه می‌توانید بیمه خود و نوع آن را معرفی کنید، به سؤالات مختلف کاربران پاسخ دهید، ویژگی‌ها و امکانات بیمه را به آن‌ها بگویید و در آخر شماره تماس و راه‌های ارتباطی خود را در آخر صفحه قرار دهید. از این رو مشتریان ترغیب می‌شوند که تمام این اطلاعات را مطالعه کنند و در آخر حتماً از هر 10 نفر 5 نفر با شما تماس می‌گیرند و قطعاً از این 5 نفر 1 الی 2 نفر از شما خرید می‌کنند. این قابلیت اگر در سایت شما وجود داشته باشد درآمد شما را چندین برابر می‌کند. صفحات محصول بیمه مثل بیمه بدنه یا بیمه عمر می باشند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت بیمه

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت بیمه همراه با صفحه نمایندگی و شعب های بیمه

اگر شرکت کارگزاری بیمه‌ای شما خیلی گسترده باشد، قطعاً شما شعب یا نمایندگی‌ها در سطح یک استان یا در کل کشور دارید. از این رو شما باید صفحه‌ای داشته باشد که در آن لیست شعب و نمایندگی‌های شما وجود داشته باشد. در این صفحه باید تمام اطلاعات شعب یا نمایندگی‌های خود مثل شماره تماس، کد شعبه یا نمایندگی، تلفن تماس یا آدرس را قرار دهیداین رو هر کسی می‌تواند با مراجعه به سایت شما نزدیک‌ترین شعه یا نمایندگی در شهر خودش دسترسی داشته باشد. این قابلیت طیف مشتریان شما را نیز گسترده‌تر می‌کند.

طراحی سایت بیمه همراه با صفحه نمایندگی و شعب های بیمه
طراحی سایت بیمه همراه با صفحات خدمات بیمه ای

طراحی سایت بیمه همراه با صفحات خدمات بیمه ای

شما حتماً باید صفحات خدمات بیمه‌ای در سایت شرکت بیمه خود داشته باشید. این صفحات صفحات محصول بیمه‌ای شما نیستند. صفحات محصولات بیمه‌ای مثل بیمه بدنه یا بیمه عمر می‌باشند. اما صفحات خدمات، خدمت یا کاری است که شما در زمینه بیمه بدنه یا عمر انجام می‌دهیدمثلاً در زمینه بیمه بدنه به مشتریان مشاوره می‌دهید، بیمه آن ها را استعلام می‌گیرید، بیمه آن‌ها را تمدید می کنید و هر خدمتی که شما در زمینه محصولات بیمه ارائه می‌دهید. این صفحات شامل توضیحات و معرفی این نوع خدمات هستند که در آخر مشتریان را ترغیب می‌کنند برای نوع خدمت مورد نیاز خود با شما تماس بگیرند.

طراحی سایت بیمه با قابلیت ارسال و نمایش اخبار و مقالات بیمه

همه سایت‌ها حتی سایت‌های کارگزاری بیمه نیز باید صفحه مقالات و اخبار داشته باشند. این صفحات لیستی از آخرین مقالات و اخباری هستند که شما در سایت خود درج می‌کنید که به ترتیب آخرین خبر یا مقاله منتشر شده به کاربران نمایش داده می‌شود. این اخبار و مقالات بیمه همچنین برای سئو سایت شما نیز ضروری است. اگر سایت شما قابلیت ارسال و نمایش اخبار و مقالات را نداشته باشد، ممکن است هیچ وقت سایت بیمه شما با این رقابت شدید به صفحه اول گوگل نرسد.

طراحی سایت بیمه با قابلیت ارسال و نمایش اخبار و مقالات بیمه
طراحی سایت بیمه همراه با صفحه تماس با ما و درباره ما 

طراحی سایت بیمه همراه با صفحه تماس با ما و درباره ما 

صفحه تماس با ما و درباره ما برای همه سایت‌ها مورد نیاز است. اما برای سایت‌های بیمه یک ضرورت اصلی به حساب می‌آید. اگر مردمی که به سایت کارگزاری بیمه شما مراجعه کنند درباره شرکت بیمه شما اطلاعی نداشته باشند و یا اینکه نتوانند با شما در ارتباط باشند و آدرس و شماره تلفن شما را نبینند، هیچ وقت به شما اعتماد نخواهند کرد. این صفحات به شما کمک می‌کنند تا اعتماد مشتریان را  زودتر و سریع‌تر جلب کنید.

طراحی سایت بیمه همراه با سیستم چت آنلاین

چت آنلاین یکی از بهترین امکاناتی است که یک سایت بیمه‌ای می‌تواند داشته باشد. شما فرض کنید خودتان وارد یک سایت بیمه می‌شوید از سایت بازدید می‌کنید، محصولات را مشاهده می‌کنید و اطلاعات کافی درباره آن پیدا می‌کنید. زمانی که راغب می‌شوید که با این سایت کارگزاری بیمه تماس بگیرید شاید کمی تردید داشته باشید. مشتریان شما نیز زمانی که به سایت بیمه شما مراجعه می‌کنند همین طور هستند. اما زمانی که دکمه چت آنلاین در سایت وجود داشته باشد، کسی که قصد خرید دارد روی آن کلیک می‌کند. و این‌گونه شما فرصتی پیدا می‌کنید که محصولات و خدمات بیمه‌ای خود را به او معرفی کنید

طراحی سایت بیمه همراه با سیستم چت آنلاین
قابلیت جستجو سریع در بین خدمات و محصولات بیمه ای

قابلیت جستجو سریع در بین خدمات و محصولات بیمه ای

این قابلیت قطعاً برای شما بهترین گزینه است تا محصولات بیمه‌ای خود را به آن‌ها بفروشید. اگر کسی بخواهد بیمه بدنه تهیه کند نیاز نیست در منوها و دسته بندی‌های بیمه دنبال صفحه فروش بیمه بدنه باشد. فقط کافی است در کادر جستجو، بیمه یا خدمتی که می‌خواهد را تایپ کنداین طوری اگر آن کلمه در سایت شما وجود داشته باشد سریع به آن صفحه هدایت می‌شود.

طراحی سایت بیمه به همراه سیستم عضویت کاربران با شماره موبایل

اگر شما در داخل سایت بیمه‌ای خود یک پنل کاربری برای کاربران یا مشتریان شرکت کارگزاری بیمه خود در نظر دارید باید سایت شما قابلیت سیستم عضویت کاربران را داشته باشد. این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد که به ثبت نام در سایت شما یک صفحه اختصاصی برای بهره‌مندی از خدمات و محصولات شما داشته باشند. نکته اصلی این است زمانی این سیستم برای کاربران جذاب است که قابلیت ثبت نام و ورود با شماره موبایل برای آن‌ها امکان پذیر باشد

طراحی سایت بیمه به همراه سیستم عضویت کاربران با شماره موبایل
آموزش کار با پنل مدیریت سایت بیمه به شرکت های بیمه ای

آموزش کار با پنل مدیریت سایت بیمه به شرکت های بیمه ای

اصلاً نیاز نیست نگران این باشید که چطور و چگونه باید با پنل یا صفحه مدیریت سایت بیمه‌ای خود کار کنید. ما هم به صورت حضوری و هم به صورت فایل‌های ویدئویی و تصویری به شما آموزش کار با سیستم مدیریت سایت را می‌دهیم

دریافت نماد های اعتماد اکترونیکی برای سایت بیمه شما

قطعاً مردم باید به شما اعتماد کنند. زمانی که شما نمادهای اعتماد را دریافت کرده باشید و در داخل سایت شما قرار داده شود، مردم سریع‌تر و راحت به شما اعتماد می‌کنند. ما همچنین سایت شما در مرکز ساماندهی سایت‌ها ثبت می‌کنیم تا کسی از نام سایت شما و برند شرکت شما کپی برداری نکند.

دریافت نماد های اعتماد اکترونیکی برای سایت بیمه شما
طراحی یک صفحه اصلی زیبا مخصوص شرکت های کارگزاری بیمه

طراحی یک صفحه اصلی زیبا مخصوص شرکت های کارگزاری بیمه

بیشتر مشتریان و کاربران شما برای اولین بار از صفحه اصلی سایت شما بازدید می‌کنند. این صفحه باید به نحوی جذاب، زیبا، کاربر پسند و برای شما هدفمند باشد. المان‌هایی ضروری که باید در صفحه اصلی یک سایت بیمه وجود داشته باشداسلایدر محصولات یا خدمات بیمه، بنرهایی زیبا مرتبط با خدمات یا محصولات بیمه، دسته بندی خدمات یا محصولات بیمه‌ای می‌باشند.

سوالات متداول طراحی سایت بیمه

قطعاً طراحی سایت بیمه برای شرکت‌های کارگزاری بیمه خیلی سودآور و دارای منفعت زیادی است. سایت باعث می‌شود مشتریان شرکت‌های بیمه بیشتر شوند.
بله داشتن نماد برای بیشتر سایت‌های بیمه‌ای ضروری است. اگر سایت شما نماد اعتماد نداشته باشد یعنی شناسنامه ندارد
اگر کاربران در سایت شما بخوانند بابت خدمات یا محصولات بیمه‌ای شما هزینه‌ای را به صورت آنلاین پرداخت نمایند، بله شما باید درگاه پرداخت الکترونیکی داشته باشید. اما الزم است قبل از آن نماد اعتماد تهیه کرده باشید
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت