خرید طلای قسطی از جواهری نورا

5
(1)

با توجه به قیمت‌های بالای طلا و جواهرات و سخت شدن خرید برای مردم، برخی از فروشگاه‌ها اقدام به فروش طلای قسطی کرده‌اند. البته شرایط هرکدام از این فروشگاه‌ها با یکدیگر متفاوت است. همچنین انتخاب یک طلافروشی معتبر کار ساده‌ای نیست. در این مقاله قصد داریم یک راهنمای کامل برای خرید اقساطی طلا ارائه دهیم.

خرید اقساطی طلا بصرفه است؟

از آنجایی که قیمت طلا همیشه رو به افزایش است، خرید طلا می‌تواند علاوه بر کاربرد زینتی یک راه سرمایه گذاری مطمئن باشد. بسیاری از افراد توانایی خرید طلا را ندارند اما خرید طلای قسطی برای همه افراد امکان پذیر است. همچنین امکان خرید هرنوع زیورآلاتی مثل گوشواره، گردنبند، انگشتر و … بصورت قسطی وجود دارد. شما می‌توانید با خرید اقساطی طلا برای عزیزان خود هدایای با ارزشی تهیه کنید.

خرید طلای قسطی از نورا

طلای قسطی از کجا بخریم؟

در خرید حضوری طلا ممکن است تعداد محدودی از مغازه‌ها شرایط فروش قسطی نیز داشته باشند. البته برای انتخاب فروشگاه معتبر باید دقت زیادی داشته باشید. مثلا فروشگاه سابقه فعالیت چندین ساله داشته باشد و رضایت مشتریان را جلب کرده باشد. جواهری نورا با چندین سال سابقه فروش حضوری در شهر ری تهران اعتبار زیادی دارد و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از این فروشگاه طلای قسطی خریداری کنید. همچنین امکان خرید آنلاین طلا از نورا نیز چند ماهی است فراهم شده است.

شرایط خرید قسطی طلا از جواهری نورا

تمامی محصولات جواهری نورا اعم از طلاهای سبک، کم اجرت و نو را می‌توانید بصورت اقساطی تهیه نمایید. برای خرید قسطی طلای نو یک سوم کل قیمت را در ابتدا پرداخت می‌کنید و باقی آن را در حداکثر پنج نوبت پرداخت می‌نمایید. همچنین برای خرید طلای کم اجرت نصف مبلغ کل را در ابتدا پرداخت کرده و باقی را نیز در پنج قسط تسویه می‌کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی طلا از نورا امکان پرداخت با چک است. برای خرید طلا با چک باید ابتدا نصف مبلغ طلا را بصورت نقدی پرداخت نمایید و باقی مبلغ را حداکثر در طول پنج ماه و با پنج فقره چک صیادی تسویه کنید.

شرایط تحویل طلای قسطی

در جهت تضمین پرداخت اقساط، طلای خریداری شده تا پایان اقساط  نزد جواهری نورا می‌ماند. البته افراد ساکن شهر تهران می‌توانند طلای دیگری را نزد جواهری به امانت بگذارند و طلای جدید را دریافت نمایند. همچنین این امکان با خرید بصورت چک صیادی نیز وجود دارد.  

خرید قسطی طلا

مزایای خرید طلای قسطی

  1. با پرداخت مبلغ کمی از قیمت اصلی طلا می‌توانید سرمایه گذاری انجام دهید.
  2. پول شما شامل تورم نمی‌شود و شما اقساط را نسبت به قیمت روز پرداخت نخواهید کرد.

معایب خرید اقساطی طلا

  1. به دلیل اینکه تعداد کمی از طلافروشان امکان فروش قسطی دارند، حق انتخاب کمتری دارید.
  2. ممکن است برخی از طلافروشان برای سود خود در طول اقساط هزینه بیشتری از قیمت واقعی طلا از شما دریافت کنند.
  3. اگر خرید اقساطی طلا را برای سرمایه گذاری انتخاب کردید، بهتر است طلاهای بدون اجرت یا کم اجرت خریداری کنید. خرید طلای نو باعث می‌شود در هنگام فروش مقداری از هزینه اصلی آن کم شود.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 5 / 5. تعداد رای: 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.