طراحی سایت موزیک

همه ما به موسیقی گوش می‌کنیم و از آن لذت می‌بریم. اما چرا باید به طراحی سایت موزیک فکر کنیم. همه ما قبلاً برای گوش دادن به موزیک‌ها و آهنگ‌های مورد علاقه خود باید سی دی یا دی وی دی و خیلی قبل‌تر کاست یا نوار موسیقی و آهنگ تهیه می‌کردیم. اما امروز با به روی کار آمدن اینترنت فقط کافی است ام آهنگ را در گوگل جستجو کنیم تا بعد از 2 دقیقه آن را دانلود کنیم و در گوشی خود به آن گوش دهیم. رقابت سایت‌های موزیک خیلی بالاست و می‌تواند باعث درآمد بالا برای ماکلان این سایت‌ها شود. شما اگر یک سایت موزیک داشته باشید به جز اینکه کاربران زیادی را می‌توانید جذب سایت خود کنید، شرکت‌هایی هست که برای قرار دادن تبلیغات خود در سایت شما حاضرند پول‌های کلانی بدهند. هرچه بازدید سایت شما بیشتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر می‌شود. همچنین مردم تا ابد می‌توانند برای دانلود آهنگ‌های خود از سایت شما استفاده کنند. این گونه می‌توانید به یک برند تبدیل شوید.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت موزیک با ما تماس بگیرید

طراحی سایت موزیک

ویژگی های طراحی سایت موزیک توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت موزیک همراه با صفحه بیوگرافی هنرمندان

همه ما دوست داریم زندگی نامه افراد مشهور و برجسته را بخوانیم و از آن‌ها مطلع باشم. در حال حاضر خواننده‌ها و هنرمندان و آهنگ سازان و حتی موسیقی‌دانان هم به اندازه افراد دیگر مشهور هستند و شاید حتی بیشتراز این رو مردم به دوست دارند که بیوگرافی آن‌ها را بخوانند و اگر شما صفحه‌ای برای بیوگرافی هر کدام از آن‌ها در سایت خود داشته باشید، بازدید سایت شما دو برابر می‌شود و رتبه خوبی در گوگل به دست می‌آورید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت موزیک

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت موزیک همراه با بخش اخبار داغ

کسانی که عاشق موسیقی و آهنگ و موزیک باشند، حتماً بخش اخبار داغ سایت شما را دنبال می‌کنند. پس اگر شما در داخل سایت اخبار به روز عرصه موسیقی و هنرمندان و اخبار کنسرت‌ها و همایش‌های خواننده‌ها را قرار دهید، قطعاً بازخورد خوبی خواهید گرفت. همچنین باعث می‌شوید که کاربران سایت دلیلی برای بازگشت دوباره و مراجعه مجدد به سایت شما را در آینده داشته باشند. در نتیجه بازدید شما بالا می‌رود و درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

طراحی سایت موزیک همراه با بخش اخبار داغ
طراحی سایت موزیک با صفحه دسته بندی سبک موسیقی

طراحی سایت موزیک با صفحه دسته بندی سبک موسیقی

هر کسی یک نوع موسیقی را دوست داردیک نفر موسیقی سنتی، یک نفر موسیقی پاپ، یک نفر موسیقی بی کلام و هزاران سلیقه دیگر که در دنیای موسیقی یافت می‌شود. اما برای اینکه این آهنگ‌ها و موزیک‌ها را از یکدیگر تفکیک کنید باید یک نوع دسته بندی برای آن‌ها تعیین کنید صفحه دسته بندی بر اساس سبک باعث می‌شود که کاربران و علاقه‌مندان به آهنگ و موزیک راحت‌تر بتوانند موسیقی مورد نظر خود را در سایت موزیک شما پیدا کنند.

طراحی سایت موزیک همراه با صفحه آلبوم های هنرمندان و خواننده ها

هر خواننده یا هنرمندی که در حوزه موسیقی و شعر و ترانه سرایی فعالیت می‌کند، قطعاً آلبوم‌هایی از آثار خود دارد که به مردم ارائه می‌دهد. شما یاد به جز تک آهنگ‌های هنرمندان، آلبوم‌های آن‌ها را نیز در سایت خود قرار دهید. از این رو اگر کاربران دنبال آلبوم خاصی از یک خواننده خاص باشند، به راحتی می‌توانند آن را پیدا و کنند و آن را دانلود کرده و به آن گوش دهند.

طراحی سایت موزیک همراه با صفحه آلبوم های هنرمندان و خواننده ها
طراحی سایت موزیک به همراه صفحه آهنگ های جدید

طراحی سایت موزیک به همراه صفحه آهنگ های جدید

کاربران همیشگی شما قطعاً به دنبال آخرین آهنگ‌ها و موسیقی‌های هنرمندان مورد علاقه خود هستند. پس شما هم باید صفحه‌ای در داخل سایت خود داشته باشد که آخرین موسیقی‌های روز را داخل آن برای دسترسی راحت‌تر کاربران قرار دهید. این صفحه می‌تواند نقش زیادی در جلب اعتماد کاربران برای شما ایفا کند باعث می‌شود کاربران حداقل روزی یک بار به سایت شما سر بزنند. که باعث افزایش بازدید سایت شما می‌شود.

طراحی سایت موزیک همراه با قابلیت عضویت ویژه کاربران یا اشتراک ویژه

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از سایت موزیک، قابلیت اشتراک ویژه یا دریافت حق عضویت ماهانه از کاربران ویژه می‌باشد. شاید شما موسیقی‌های ویژه‌ای بخواهید داخل سایت خود قرار دهید و یا به طور انحصاری آلبوم یا آهنگ خاصی از یک خواننده را داخل سایت خود منتشر می‌کنید که برای افراد معمولی قابل دسترس نیستاز این رو می‌توانید برای دسترسی کاربران به این آهنگ‌ها، حق عضویت ماهانه دریافت نماید و به نحوی از سایت موزیک خود کسب درآمد داشته باشید.

طراحی سایت موزیک همراه با قابلیت عضویت ویژه کاربران یا اشتراک ویژه
طراحی سایت موزیک همراه با بخش آنلاین آهنگ 

طراحی سایت موزیک همراه با بخش آنلاین آهنگ 

خیلی از سایت‌های موزیک این کار را انجام می‌دهند. بعضی از کاربران حتی حوصله دانلود یک موسیقی یا آهنگ را ندارند و دوست دارند به صورت آنلاین به موسیقی یا آهنگ خود گوش دهند. از این رو داشتن بخش برای سایت موزیک شما باعث برتری نسبت دیگر سایت‌های موزیک می‌شود و شما را از بین آنها برای کاربران متمایز می‌کند. و به دلیل اینکه با پخش آنلاین موسیقی کاربران بیشتر در سایت شما می‌مانند، رتبه سایت شما در نتایج جستجو گوگل نیز به مراتب بالا می‌رود.

تبدیل سایت موزیک شما به یک اپلیکیشن اندرویدی یا آی او اس

امروزه مردم به دلیل اینکه از گوشی‌های تلفن همراه بیشتر استفاده می‌کنند، کار با اپلیکیشن ها و برنامه‌های گوشی‌های هوشمند برای آن‌ها ساده‌تر است. اما  هزینه طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندرویدی و گوشی‌های تلفن همراه زیاد است. اما به راحتی با ابزارهای وب می‌توان سایت شما به یک اپلیکیشن موبایل تبدیل کرد. البته سایت شما باید کاملاً واکنشگرا یا ریسپانسیو و کاملاً سازگار با تلفن‌های های همراه و انواع دستگاه‌ها طراحی شده باشد.

تبدیل سایت موزیک شما به یک اپلیکیشن اندرویدی یا آی او اس
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به مدیران سایت های موزیک

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به مدیران سایت های موزیک

اگر یک سایت موزیک داشته باشید چطور می‌خواهید آن را مدیریت کنید؟ آیا باید دانش فنی در این زمینه داشته باشید؟ خیر، اصلاً نیازی به نگرانی در این مسئله نیست. ما به راحتی هم از طریق آموزش حضوری و غیرحضوری با فایل‌های ویدئویی و تماس تصویری به شما یاد می‌دهیم که چگونه سایت خود را مدیریت کنید تا دیگر نیازی نباشد برای یادگیری دانش فنی یا مدیریت سایت هزینه‌ای بپردازید.

دسته بندی هنرمندان براساس حروف الفبا برای سایت های موزیک

همه مردم به خواننده‌های خاصی علاقه داریم و حتی شاید بین این افراد یکی از آن‌ها را خیلی بیشتر دوست داشته باشیم و آهنگ‌های او را بیشتر بپسندیم. اما اگر کاربران به سایت شما مراجعه کنند چطور می‌خوانند خواننده مورد نظر خود را پیدا کنند. ما در سمت راست سایت شما بخشی ایجاد می‌کنیم که هنرمندان را به ترتیب حروف الفبا لیست یا فهرست بندی کرده و به کاربران نمایش می‌دهد. این بخش همیشه در همه صفحات سایت شما در قسمت سمت راست قرار دارد. تا کاربران به راحتی بتوانند خواننده یا هنرمند مورد نظر خود را پیدا کنند.

دسته بندی هنرمندان براساس حروف الفبا برای سایت های موزیک
امکان جستجو نام ، متن یا خواننده یک آهنگ در سایت موسیقی شما

امکان جستجو نام ، متن یا خواننده یک آهنگ در سایت موسیقی شما

راحت‌ترین راه برای پیدا کردن یک آهنگ در سایت جستجو نام آهنگ، قسمتی از متن آهنگ یا خواننده آن می‌باشد. اما اگر این قابلیت در داخل سایت شما وجود نداشته باشد، کاربران از سایت شما زده می‌شوند و ممکن است که بار دیگر به سایت شما برای گوش دادن موسیقی مورد نظر خود مراجعه نکنند. اما سایت موزیکی که ما برای شما طراحی می‌کنیم از جستجوی پیشرفته استفاده می‌کند و به محض اینکه کاربر متن یا اسم آهنگ یا نام خواننده را وارد کند سریع می‌تواند به صفحه موسیقی مورد نظرش منتقل شود.

سوالات متداول طراحی سایت موزیک

طراحی سایت موزیک باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت