طراحی سایت انتشارات

اگر ناشر کتاب هستید یا یک انتشارات بزرگ را اداره می‌کنید، حتماً به طراحی سایت برای انتشارات خود نیاز دارید. برای اینکه بتوانید کتاب‌های خود را به تمام افراد در سراسر کشور بفروشید، باید خود در از هر روشی که می‌توانید به آن‌ها معرفی کنید، بعضی‌ها تبلیغات سنتی مثل چاپ کارت ویزیت، تراکت، بیلبورد تبلیغاتی را ترجیح می‌دهند و بعضی‌ها هم از بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های های بازاریابی دیجیتال طراحی سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو (سئو سایت) است. طراحی سایت انتشارات باعث می‌شود که شما در گوگل و تمام موتورهای جستجو بتوانید دیده شوید و همین‌طور داشتن سایت انتشارات برای شما درآمد خوبی راه به همراه خواهد داشت. در ادامه با مزیت‌ها و ویژگی‌های طراحی سایت انتشاراتی بیشتر آشنا می‌شویم.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت انتشارات با ما تماس بگیرید

طراحی سایت انتشارات

ویژگی های طراحی سایت انتشارات توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت انتشارات با صفحه معرفی و درباره انتشارات

کاربران و کسانی که به خرید کتاب‌ها از انتشارات علاقه دارند، باید از جایی که کتاب خود را تهیه می‌کنند مطمئن شوند. شما باید در داخل سایت خود صفحه‌ای داشته باشید که بتوانید خورد را به طور کامل به مشتریان خود علاقه‌مندان کتاب معرفی کنید. در این صفحه می‌توانید افتخارات و سوابق انتشارات خود را قرار بدهید و تیم انتشاراتی خود را به آن‌ها معرفی کنید. همچنین می‌توانید نحوه عملکرد چاپ انتشارات خود را به کاربران توضیح دهید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت انتشارات

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی سایت انتشارات به همراه بخش دسته بندی کتاب

شما که نمی‌توانید همه کتاب‌های خود را در یک صفحه بگذارید برای فروش قرار دهید. مشتریان و کاربران اینگونه نمی‌توانند به کتاب مورد نظر خود دست پیدا کنند. داشتن دسته بندی برای کتاب‌های سایت انتشارات شما باعث می‌شود که کاربران به راحتی بتوانند از دسته بندی مورد نظر خود کتاب خود را انتخاب کنند و سریعاً آن را سفارش دهند و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند. شما حتی می‌توانی برای هر دسته یک زیر مجموعه دسته بندی نیز تعیین کنید.

طراحی سایت انتشارات به همراه بخش دسته بندی کتاب
طراحی سایت انتشارات با قابلیت جستجوی پیشرفته در بین کتاب ها

طراحی سایت انتشارات با قابلیت جستجوی پیشرفته در بین کتاب ها

اینکه کاربران بتوانند به راحتی کتاب مورد نظر خود را در داخل سایت شما پیدا کنند، یک مزیت عالی برای سایت انتشارات شما به حساب می‌آید. کاربران به راحتی می‌توانند نام کتاب خود را در کادر جستجو تایپ کنند و سریعاً کتاب مورد نظر به آن‌ها نمایش داده می‌شود و به راحتی می‌توانند آن را سفارش دهند و از سایت شما خرید کنند. جستجوی پیشرفته داخل سایت باعث می‌شود که کاربران وقت اضافی برای پیدا کردن کتاب‌های خود صرف نکنند.

طراحی سایت انتشارات همراه با صفحه کتاب های پر فروش

صفحه کتاب‌های پر فروش مثل یک ویترین برای سایت انتشارات شما عمل می‌کند. کاربران و مشتریان شما برای خرید کتاب‌های خود اول به این صفحه مراجعه می‌کنند، چون همه دوست دارند که کالاهای پر فروش را تهیه کنند. همچنین این صفحه باعث می‌شود که فروش کتاب‌های انتشارات شما بیشتر شود و بازدید سایت شما در طول زمان افزایش یابد.

طراحی سایت انتشارات همراه با صفحه کتاب های پر فروش
طراحی سایت انتشارات همراه با بخش همکاری با نویسندگان و مترجمان

طراحی سایت انتشارات همراه با بخش همکاری با نویسندگان و مترجمان

اگر بخواهید که با دیگر نویسندگان و مترجمان کار کنید و کتاب‌های آن‌ها را در سایت انتشارات خود به فروش بگذارید، باید صفحه‌ای داشته باشید که آن‌ها بتوانند از طریق آن برای شما اطلاعات و کتابشان را ارسال کنند. در این صفحه می‌توانید یک فرم با هر چند فیلد و ورودی که می‌خواهید قرار دهید و حتی این فرم می‌تواند قابلیت بارگذاری فایل کتاب نویسندگان یا مترجمان را داشته باشد. بعد از اینکه آن‌ها فرم را برای شما ارسال کنند، می‌توانید در داخل پنل مدیریت سایت فرم درخواست همکاری آن‌ها را مشاهده کنید.

طراحی سایت انتشارات همراه با قابلیت چت آنلاین

راحت‌ترین راه برای پاسخ به سؤالات مشتریان و کاربران و یا حتی نویسندگان و مترجم‌هایی که به سایت شما مراجعه می‌کنند، استفاده از سیستم چت آنلاین می‌باشدآن‌ها به راحتی می‌توانند از طریق سایت و گزینه چت آنلاین مثل یک پیام رسان سؤال خودشان را از شما بپرسند، و شما هم می‌توانید به راحتی در داخل پنل مدیریت سایت به آن پیام آن‌ها جواب دهید. نیازی هم نیست که تماس‌های تکراری و مکرر که سر شما را درد می‌آورند پاسخ بدهید.

طراحی سایت انتشارات همراه با قابلیت چت آنلاین
طراحی سایت انتشارات با قابلیت ورود و ثبت نام کاربر با شماره موبایل

طراحی سایت انتشارات با قابلیت ورود و ثبت نام کاربر با شماره موبایل

راحت‌ترین راه برای اینکه کاربران و مشتریان بتوانند داخل سایت شما ثبت نام کنند و یا اینکه وارد حساب کاربری خود شوند که بتوانند خرید خود را انجام دهند، استفاده از سیستم ورود و ثبت نام کاربر از طریق شماره موبایل می‌باشد. این سیستم به راحتی با دریافت شماره کاربر، به گوشی آن‌ها کد تأیید می‌فرستد، به محض اینکه کاربر کد را در داخل سایت وارد کند در سایت ثبت نام می‌شوند یا اینکه می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند.

طراحی بخش سوالات متداول برای سایت های انتشارات

کاربران و مشتریانی که برای اولین بار وارد یک سایت می‌شوند، سؤالات زیادی دارند که پاسخ آن‌ها می‌تواند برای همه مشتریان و کاربران یکسان باشد. شما می‌توانید به راحتی این سؤالات متداول را در لیست یا فهرست کنید و در یک صفحه برای عموم کاربران قرار دهید. در این صورت زمانی که آن‌ها به این صفحه مراجعه کنند می‌توانند پاسخ تمام سؤالات خود را پیدا کنند و به راحتی بتواند از سایت شما خرید کنند و یا سفارش کتاب دهند.

طراحی بخش سوالات متداول برای سایت های انتشارات
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به مدیران انتشارات

آموزش کار با پنل مدیریت سایت به مدیران انتشارات

قعطا کسب و کار انتشاراتی ها خیلی شلوغ و زمان بر هست و مدیران آن‌ها وقتی ندارند که برای یادگیری دانش‌های فنی مدیریت سایت و کار با آن بگذارند. از این رو ما به شما هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با فایل‌های آموزشی ویدئویی و تصویری به شما یاد می‌دهیم که چطور با قسمت‌های مختلف سایت کار کنید و بتوانید به کارمندان خود یاد دهید که چطور آن را مدیریت کنند.

دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین برای سایت های انتشاراتی

سایت‌های انتشاراتی به دلیل اینکه باید کتاب‌های خود را به صورت آنلاین بفروشند نیاز دارند که درگاه پرداخت آنلاین داشته باشند. درگاه پرداخت آنلاین به سایت‌های انتشاراتی این امکان را می‌دهد که بتوانند هزینه سافرش را به صورت آنلاین از کاربران دریافت نمایند. کاربران بعد از ثبت سفارش بلافاصله به صفحه پرداخت منتقل می‌شوند و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود هزینه را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنند.

دریافت و راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین برای سایت های انتشاراتی
دریافت نماد های اعتماد برای سایت های انتشاراتی

دریافت نماد های اعتماد برای سایت های انتشاراتی

برای اینکه کاربارن و مشتریان انتشارات شما بتوانند به سایت شما اعتماد کنند و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند و اطلاعات خود را در سایت شما وارد کنند، باد اول به شما اعتماد کنند. نمادهای اعتماد الکترونیکی مثل مجوز برای انتشارات شما عمل می‌کند. اگر مردم این نمادها را داخل سایت شما ببیند زودتر و سریع‌تر به سایت انتشاراتی شما اعتماد می‌کنند. دریافت نمادهای اعتماد الکترونیکی باعث می‌شود سایت شما از دیگر سایت‌ها متمایز باشد.

سوالات متداول طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت برای انتشارات باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت