طراحی سایت مدرسه

اکثر مدارس امروزه دیگر به صورت واقعی وجود ندارند و بیشتر کارهای خود را از طریق سامانه‌های آنلاین و فضای مجازی و پیام رسان‌ها انجام می‌دهند. اگر بگوییم که می‌توانید تمام این امکانات را با طراحی سایت مدرسه برای دبستان، دبیرستان یا هنرستان خود می‌توانید داشته باشید، چه اقدامی انجام می‌دهید؟ حتماً به فکر طراحی سایت برای مدرسه خود خواهید افتاد. اما باید قبل از اینکه سایت مدرسه خود را طراحی کنید به نکات مهمی توجه کنید و بدانید که باید سایت شما چه مزیت و ویژگی‌هایی باید داشته باشد. ما در سئوف همه این ویژگی‌ها و مزیت‌ها را در نظر می‌گیریم و بهترین سایت مدرسه را برای شما طراحی می‌کنیم. در ادامه بیشتر با نکات لازم برای طراحی سایت مدرسه آشنا می‌شوید.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت مدرسه با ما تماس بگیرید

طراحی سایت مدرسه

ویژگی های طراحی سایت مدرسه توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت مدرسه همراه با سیستم و فرم ثبت نام دانش آموزان

این سیستم می‌تواند به شدت برای مدرسه شما کاربرد داشته باشد. دیگر نیاز نیست که فرم‌های طولانی را برای ثبت نام دانش آموزان خود پر کنید، فقط کافی است آدرس صفحه ثبت نام را به آن‌ها بدهید و آن‌ها فقط باید آن فرم را پر کنند و روی دکمه ارسال کلیک کنند. بعد از کلیک آن‌ها فرم بلافاصله در پنل مدیریت سایت شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید تمام اطلاعات آن‌ها را مشاهده کنید و برای ثبت نام آن‌ها در مدرسه خود اقدام کنید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت مدرسه

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

قابلیت چاپ فرم ثبت نام دانش آموزان که در سایت پر می شود

قطعاً همه مدرسه‌ها باید یک بایگانی کتبی و سندی از اطلاعات دانش آموزان داشته باشند. بعد از اینکه دانش آموزان فرمی که در سایت مدرسه شما وجود دارد، پر کنند. فرم به پنل مدیریت سایت شما ارسال می‌شود. شما به جز مشاهده این فرم در پنل مدیریت می‌توانید جهت چاپ آن نیز اقدام کنید. این فرم خیلی شکیل و تمیز به ترتیبی که داشن آموزان اطلاعات خود را در داخل سایت قرار داده‌اند، چاپ می‌شود و یک فرم کامل چاپ شده بعد از تکمیل فرم ثبت نام توسط دانش آموزان خواهید داشت.

قابلیت چاپ فرم ثبت نام دانش آموزان که در سایت پر می شود
طراحی سایت مدرسه همراه با صفحه زمانبندی رویدادها و برنامه های مدرسه

طراحی سایت مدرسه همراه با صفحه زمانبندی رویدادها و برنامه های مدرسه

شما شاید بخواهید برای دانش آموزان خود برنامه‌های خاصی در نظر بگیرد، مثلاً جشن‌های مختلف، اردو های تفریحی، چالش‌های علمی، برگزاری انواع مسابقه و هر برنامه دیگری. برای اینکه بتوانید زمان برگزاری این رویدادها و برنامه‌ها را به دانش آموزان یادآوری کنید و اطلاع دهید، باید یک صفحه مخصوص این رویدادها داشته باشید. این صفحه هم کار را برای شما آسان می‌کند و هم اینکه دانش آموزان شما نیز راحت‌تر از آخرین زمان برگزاری رویدادهای مدرسه مطلع می‌شوند.

طراحی صفخه تماس با ما و درباره ما مخصوص سایت های مدرسه ای

صفحه های تماس با ما و درباره ما برای هر سایتی ضروری است. اما برای سایت‌های مدرسه‌ای باید کاملاً متفاوت طراحی شده باشد. اولاً اینکه باید کاملاً با سلیقه و مطابق با اصول طراحی شده باشد. و دوم اینکه باید کامل اطلاعات شما را در دست دانش آموزان قرار دهد. در این صفحه‌ها قرار دادن اطلاعاتی مثل تاریخچه مدرسه شما، نحوه برخورد معلمان و پرسنل مدرسه شما با دانش آموزان، افتخاراتی که شما داشته‌اید و تقدیرنامه‌هایی که دریافت کرده و همچنین اطلاعات تماس و ارتباطی (مثل ایمیل، شماره تماس ثابت و همراه و آدرس دقیق مدرسه) لوکیشن و آدرس دقیق بر روی نقشه گوگل و فرم ارسال پیام شدیداً ضروری است.

طراحی صفخه تماس با ما و درباره ما مخصوص سایت های مدرسه ای
طراحی صفحه لیست کارکان و معلمان مدرسه و صفحه درباره آن ها

طراحی صفحه لیست کارکان و معلمان مدرسه و صفحه درباره آن ها

صفحه معلمان و مربیان به این منظور است که لیست تمام کارکنان و عوامل و معلم‌ها و مربیان و معاون‌های شما در این صفحه نشان می‌دهد که به همراه عکس و نام و کمی اطلاعات و نقش آن‌ها در مدرسه، قرار داده می‌شود. اما در این صفحه اطلاعات زیادی نمی‌توانید درباره تک تک آن‌ها قرار دهید پس باید برای هر کدام از آن‌ها صفحه‌ای جداگانه طراحی شود که تمام اطلاعات آن‌ها و سوابق و زمینه فعالیت آن‌ها را بتواند به والدین نشان دهد. اگر والدین دانش آموزان معلمان شما را بهتر بشناسند، بهتر و سریع‌تر به شما اعتماد می‌کنند تا بتوانند فرزند خود را در مدرسه شما ثبت نام کنند.

طراحی سایت مدرسه همراه با سیستم چت آنلاین

قطعاً زمانی که کاربران و والدین یا حتی خود دانش آموزان وارد سایت شما می‌شوند، بعد از اینکه به صورت کامل سایت شما بررسی کنند، دوست دارند که سؤالات و ابهامات خودشان را به راحت‌ترین روش از شما بپرسند. سیستم چت آنلاین سریع‌ترین روش برای برقراری ارتباط بین شما و دانش آموزان و والدین از طریق سایت می‌باشدآن‌ها به راحتی می‌توانند که روی دکمه چت آنلاین که همیشه در سمت راست سایت شما قرار دارد با شما ارتباط برقرار کنند و به راحتی سؤال خودشان را از شما بپرسند. شما هم می‌توانید از طریق پنل مدیریت به سؤال آن‌ها پاسخ دهید.

طراحی سایت مدرسه همراه با سیستم چت آنلاین
طراحی سایت مدرسه همراه با صفحه کلاس ها و تقویم برگزاری و برنامه های کلاسی

طراحی سایت مدرسه همراه با صفحه کلاس ها و تقویم برگزاری و برنامه های کلاسی

شاید شما دوست داشته باشید که کلاس‌های خود را به صورت آنلاین در سایت خود برگزار کنید، در این صورت نیاز دارید که یک صفحه جداگانه برای هر کلاس یا درس مورد نظر داشته باشید. همچنین باید در سایت شما بخش یا صفحه‌ای وجود داشته باشد که لیست آخرین کلاس‌های برگزار شده و یا کلاس‌هایی که می‌خواهند برگزار شوند را به دانش آموزان نشان دهد.

طراحی سایت مدرسه با سیستم برگزاری امتحانات به صورت آنلاین

حتماً برای برگزاری امتحانات خود در دوران کرونا از پیام رسان‌ها و برنامه‌های دیگر استفاده می‌کنید. اما اگر سایت داشته باشید اما اگر یک سایت شخصی برای مدرسه خود داشته باشید نیازی نیست که به برنامه‌ها یا سامانه‌های دیگر مراجعه کنید. خیلی راحت می‌توانید امتحانات اصلی‌ترم اول و دوم خود را از طریق سایت به صورت آنلاین برگزار کنید. این گونه هم دانش آموزان شما خیلی راحت‌تر می‌توانند امتحان دهند و هم اینکه شما نیاز ندارید که وقت زیادی برای برگزاری امتحانات خود صرف کنید.

طراحی سایت مدرسه با سیستم برگزاری امتحانات به صورت آنلاین
طراحی سایت مدرسه با سیستم برگزاری کلاس های درسی به صورت آنلاین

طراحی سایت مدرسه با سیستم برگزاری کلاس های درسی به صورت آنلاین

معلمان و مربیان مدرسه شما باید برای برگزاری کلاس‌های آنلاین خود به دیگر برنامه‌ها و سامانه‌ها مراجعه کنند. شاید این کار برای آن‌ها خیلی راحت نباشد. اما اگر شما یک سایت مدرسه برای خود داشته باشید و در آن سیستم برگزاری کلاس‌های درس به صورت آنلاین طراحی شده باشد. معلمان و مربیان مدرسه شما می‌توانند به راحتی از طریق سایت شما کلاس‌های آنلاین خود را برگزار کنند.

آموزش کار با پنل سایت به تمامی مدرسه ها

ما به شما به صورت کامل چه حضوری و چه غیرحضوری آموزش می‌دهیم که چگونه سایت خود را مدیریت کنید و با پنل مدیریت سایت خود کار کنید. شما حتی نیازی نیست دانش فنی داشته باشید فقط کافی است یک سیستم کامپیوتر یا لب تاب و دانش کافی استفاده از اینترنت را داشته باشید. در این صورت کار با سایت برای شما خیلی راحت می‌باشد.

آموزش کار با پنل سایت به تمامی مدرسه ها
فعال سازی خبرنامه پیامکی و ایمیلی برای مدرسه شما

فعال سازی خبرنامه پیامکی و ایمیلی برای مدرسه شما

شما اگر از خبرنامه پیامکی یا ایمیلی استفاده کنید، خیلی راحت می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مدرسه خود را از طریق ایمیل یا پیامک به دانش آموزان خود برسانید. این گونه حتی نیازی ندارید که تک تک با آن‌ها تماس بگیرید و یا اینکه به هرکدام از آن‌ها یک پیام جداگانه ارسال کنید. استفاده از این سیستم می‌تواند خیلی از مشکلات شما را حل کند و دغدغه‌های شما را کاهش دهد.

سوالات متداول طراحی سایت مدرسه

برای اینکه در دوران کرونا بتوانید مدرسه خود را حفظ کنید حتماً به یک سایت مدرسه برای دانش آموزان خود نیاز دارید.
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت