طراحی سایت وکالت

همه مردم از مشکلات و مسائل قانونی و حقوقی خود فرار می‌کنند. به این علت که آن‌ها آگاهی و دانش کافی از مسائل حقوقی و قانونی را ندارند. اما برای اینکه مشکلشان را حل کنند، می‌توانند از وکلا یا وکیل‌های عالی دادگستری کمک و مشاوره بگیرند. چون امروزه همه مردم برای هر چیزی اول داخل اینترنت جستجو می‌کنند، شانس دیده شدن شما به عنوان وکیل در اینترنت بیشتر از هر جای دیگری است. اگر شما یک سایت برای خود داشته باشید به این معناست که یک دفتر وکالت کنار یک دادگاه خیلی بزرگ دارید و همه بلافاصله به شما مراجعه می‌کنند. طراحی سایت وکالت برای وکیل‌های پایه یک دادگستری و تمام کسانی که کار وکالت را انجام می‌دهند شدیداً توصیه می‌شود. اگر شما یک سایت خوب وکالت داشته باشید و در صدر نتایج گوگل و اینترنت باشید، قطعاً تعداد موکلان شما نیز خیلی بیشتر می‌شوند. در ادامه با تمام مزیت‌ها و ویژگی‌های طراحی سایت وکلا آشنا خواهیم شد.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت وکالت با ما تماس بگیرید

طراحی سایت وکالت

ویژگی های طراحی سایت وکالت توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی سایت وکالت همراه با بخش معرفی وکیل

اگر بخواهید خودتان را به موکلان خود معرفی کنید باید چقدر وقت بگذارید؟ اما اگر داخل سایت شما بخشی وجود داشته باشد که شما را به صورت کامل به موکلان معرفی کند، مدارک و تخصص‌های شما را به آن‌ها نشان دهد و از افتخارات و سوابق شما به آن‌ها بگوید، شما دیگر نیازی نیست هر بار این توضیحات تکراری درباره خودتان را به هر موکل خود  بدهید. موکلان می‌توانند به راحتی به صفحه معرفی وکیل مراجعه کنند و تمام اطلاعات درباره شما را کسب کنند.

تعرفه و قیمت طراحی سایت وکالت

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

ارائه آمار پرونده های موفق کاری شما در سایت وکالت

اگر مشتریان به خوبی شما را بشناسند، چطور می‌خواهند از میزان تجربه و سوابق شما مطلع شوند؟ درداخل سایت وکالت شما باید صفحه‌ای وجود داشته باشد که لیستی از پرونده‌های موفق و رزومه کاری وکالتتان در آن نمایش داده شود. موکلان زمانی که ببینند شما پرونده‌های موفق بسیاری دارید و سوابق و تجربه شما را تشخیص دهند، قطعاً برای مشکلات یا مسائل قانونی و حقوقی خود از شما مشاوره می‌گیرند. حتی شما می‌توانید حق مشاوره را از طریق سایت از آن‌ها دریافت کنید.

طراحی سایت وکالت همراه با بخش رزومه و پرونده های موفق وکالت شما
طراحی سایت وکالت همراه با صفحه تماس با ما و آدرس در نقشه گوگل

  طراحی سایت وکالت همراه با بخش آدرس و شماره تماس وکیل

موکلان برای اینکه پرونده خود را به شما بسپارند باید به صورت حضوری پیش شما بیایند. صفحه تماس با ما می‌تواند شامل آدرس دقیق دفتر شما، تلفن‌های تماس، آدرس مشخص شده روی نقشه گوگل و فرم تماس باشد. این صفحه به موکلان کمک می‌کند که به هر طریقی که دوست دارند با شما ارتباط برقرار کنند و برای مشاوره خود از شما وقت بگیرند.

طراحی سایت وکالت همراه با صفحه مقالات و اخبار

برای اینکه بیشتر در اینترنت و موتورهای جستجو سایت وکالت شما دیده شود، باید قسمت مقالات و اخبار داشته باشد. اکثر مردم که برای اولین بار نام سایت شما را نمی‌دانند اما زمانی که برای موضوعات مختلف خود در اینترنت جستجو می‌کنند، موتورهای جستجو تمام نتایج را نسبت به موضوع آن‌ها نمایش می‌دهند. اگر شما درباره موضوعی که کاربر داخل اینترنت جستجو می‌کند مقاله‌ای در سایت خود داشته باشید، این مقاله در نتایج موتورهای جستجو به کاربران نمایش داده می‌شوداز این رو آن‌ها به سایت شما می‌آیند و اگر مطلب و سایت شما مورد پسند آن‌ها واقع شود، قطعا به اولین موکل شما تبدیل می‌شوند و از شما به عنوان وکیل خود درخواست مشاوره می‌کنند.

طراحی سایت وکالت همراه با صفحه مقالات و اخبار
طراحی سایت وکالت همراه با سیستم پرداخت آنلاین برای دریافت حق مشاوره

طراحی سایت وکالت همراه با سیستم پرداخت آنلاین 

اگر بخواهید به موکل‌های خود مشاوره بدهید باید از آن‌ها هزینه مشاوره دریافت کنید. اما سریع‌ترین و امن‌ترین راه برای دریافت حق مشاوره از کاربرانی که به سایت وکالت شما مراجعه می‌کنند چیست؟ سیستم پرداخت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که به صورت آنلاین  از موکلان خود که قصد دریافت مشاوره از شما را دارند، هزینه مشاوره را دریافت کنید و بعد از پرداخت آن‌ها در سایت، شما می‌توانید به آن‌ها مشاوره بدهید.

طراحی سایت وکالت همراه با قابلیت چت آنلاین

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید به صورت مختصر به موکلان خود مشاوره بدهید یا اینکه به برخی از سؤالات آن‌ها پاسخ بدهید، استفاده از سیستم چت آنلاین  می‌باشد. از طریق چت آنلاین کاربران می‌توانند سؤالات خود را از شما بپرسند و شما نیز در داخل پنل مدیریت سایت خود می‌توانید این سؤالات را مشاهده کنید و به آن‌ها پاسخ دهیداز این رو دیگر نیازی نیست که به تماس‌های مکرر موکلان برای پاسخ به سؤال های تکراری نیز جواب بدهید.

طراحی سایت وکالت همراه با قابلیت چت آنلاین
طراحی سایت وکالت با بخش پرسش و پاسخ و سوالات متداول

طراحی سایت وکالت با بخش پرسش و پاسخ 

                 خیلی از سؤالات قانونی و حقوقی هستند که جواب یکسانی دارند.

 فرقی نمی‌کند که موکل در چه زمینه‌ای از شما مشاوره بگیرد. شما باید به این سؤالات در هر پرونده‌ای پاسخ دهید. برای اینکه روند مشاوره به موکلان و رسیدگی به پرونده آن‌ها را سریع‌تر کنید، می‌توانید در داخل سایت خود صفحه‌ای داشته باشید که به تمام پرسش‌ها و سؤالات موکلان پاسخ دهید. می‌توانید تمام این سؤالات را به همراه پاسخشان فهرست کنید و در داخل سایت قرار بدهید. همچنین می‌توانید قسمتی را برای موکلان قرار دهید که سؤال خود را بپرسند و شما به آن پاسخ دهید. در این صورت کاربران بعدی نیز این سؤالات را می‌توانند مشاهده کنند.

 بخش معرفی خدمات در سایت وکالت شما

قطعاً شما به عنوان وکیل خدمات زیادی به جز مشاوره دارید که می‌توانید به موکلان خود ارائه دهید. برای اینکه راحت‌تر خدماتی که ارائه می‌دهید را به موکلان معرفی کنید، باید صفحه‌ای داشته باشید که تمام خدمات شما در آن وجود داشته باشد و با توضیحات به موکلان نمایش داده شونداین گونه آن‌ها  راحت‌تر می‌توانند شما را به عنوان وکیل خود انتخاب نمایند و پرونده خود را به شما برای پیگیری بسپارند.

طراحی سایت وکالت همراه با بخش معرفی خدمات وکالت شما
آموزش کار با پنل مدیریت سایت به وکلا و وکیل های پایه یک دادگستری

ارائه آموزش‌های لازم جهت مدیریت سایت وکالت

شما به عنوان وکیل باید بتوانید مدیریت سایت خود را به دست بگیرید و با آن کار کنیداز این رو یا باید آن را به منشی خود بسپارید و یا اینکه خودتان آن را مدیریت کنید. اصلاً نیازی نیست دانش فنی در این زمینه داشته باشید و یا وقت و هزینه برای یادگیری صرف کنید. ما هم به صورت حضوری و هم از طریق فایل‌های آموزشی ویدیویی و تصویری به شما یاد می دهیم که چطور پنل سایت خود را مدیریت کنید.

طراحی سایت وکالت همراه با بخش تعرفه و هزینه‌های مشاوره

یکی از ویژگی‌هایی که سایت شما باید داشته باشد و می‌تواند شما را از دیگر سایت‌های وکلا متمایز کند، صفحه‌ای است که هزینه‌ها و تعرفه های شما را به موکلان توضیح دهد. در این صفحه می‌توانید هزینه حق مشاوره و یا هزینه پیگیری و پذیرفتن انواع پرونده موکلان را مشخص کنید. همچنین می‌توانید به آن‌ها توضیح دهید که چرا باید این مبلغ را به شما بپردازند.

طراحی بخش تعرفه و هزینه های مشاوره برای سایت های وکالت
دریافت نماد های اعتماد برای سایت وکیل ها

دریافت نماد اعتماد برای سایت وکالت شما

یکی از اصلی‌ترین ویژگی هایی که سایت وکالت شما باید داشته باشد، نماد اعتماد الکترونیکی است. این نماد باعث می‌شود که موکلان به شما اعتماد کنند. چون باید آن‌ها اطلاعات مهم پرونده خود را با شما در میان بگذراند، پس باید اول اعتماد آن‌ها را جلب کنید. نماد اعتماد فقط یک لوگو نیست که در سایت شما قرار داده می‌شود. شما باید برای دریافت نماد اعتماد به صورت کامل احراز هویت شوید و از سمت دولت، سایت شما تأیید شود.

سوالات متداول طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکلا باعث می شود افراد بیشتری از طریق اینترنت شما را بشناسند. چون استفاده مردن از فضای مجازی و اینترنت زیاد است ، پس شما هم باید در این فضا حضور داشته باشید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت