طراحی سایت حرفه‌ای

در حال حاضر یکی از راه‌هایی که می‌توانید خود را به مردم و مخاطبان خود از طریق فضای مجازی معرفی کنید، طراحی سایت است. اگر شما یک کسب و کار دارید و به فکر پیشرفت و افزایش درآمد خود هستید باید یک سایت برای خودتان داشته باشید. داشتن سایت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید خدمات و محصولات خود را از طریق اینترنت و وب و فضای مجازی به مشتریان خود بفروشیدیک سایت می‌تواند هر قابلیتی که شما نیاز دارید را داشته باشد. امکاناتی  مثل فروش آنلاین یک کالا، دریافت اطلاعات از کاربران، فرم نظرسنجی کاربران، پنل پیامکی برای اطلاع رسانی کاربران، پرداخت از طریق درگاه‌های پرداخت بانکی به صورت آنلایناین‌ها بخشی از امکانات یک سایت هستند، مهم‌ترین مزیت طراحی وب سایت این است که شما از طریق گوگل می‌توانید خود را به مردم معرفی کنید. شما می‌توانید بر روی شبکه‌های اجتماعی کسب و کار خود را بسازید، اما اگر این شبکه از دسترس خارج شوند، کسب و کار شما هم از دسترس خارج می‌شود. اما یک سایت هیچ وقت مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید

طراحی وب سایت

ویژگی های طراحی سایت توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

وب سایت امن

امنیت پایدار

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

4 قدم مهم در طراحی وب‌سایت

دریافت مشاوره درست و مهندسی برای طراحی وب سایت

تحلیل واقع‌بینانه و منطقی در مورد نیازهای مشتریان و کاربران

انتخاب تیم درست برای پیاده‌سازی طراحی و اجرا وب‌سایت شما

تعیین دقیق زمانبندی اجرا و پشتیبانی و تعهدات کارفرما و مجری

تعرفه و قیمت طراحی سایت

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 110 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 80 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 40 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

طراحی وب‌سایت را بدون مشاوره انجام ندهید

دریافت مشاوره درست و مهندسی برای طراحی وب سایت به شما  کمک می‌کند

تا بهترین انتخاب را برای داشتن یک سایت حرفه‌ای و پایدار داشته باشید

طراحی سایت حرفه ای
انتخاب پلتفرم درست جهت طراحی سایت

انتخاب پلتفرم درست جهت طراحی وب‌سایت

ما در سئوف درست‌ترین زبان و پلتفرم را برای طراحی وب سایت

متناسب با نیاز شما و مشتریانتان را معرفی می‌کنیم تا نهایت بهینگی را حاصل کنیم

طراحی UI/UX اختصاصی

جهت متفاوت بودن نیاز هست تا طراحی متناسب با نیازتان را داشته باشید.

طراحی وب سایتی که هم زیبایی کافی را داشته باشد و هم تجربه کاری مناسبی

را به کابران بدهد، نیاز به طراح حرفه‌ای UI/UX دارد

طراحی سایت با طراحی UI/UX اختصاصی
طراحی سایت با امکانات حرفه‌ای

طراحی وب‌سایت با امکانات حرفه‌ای

هر وب‌سایتی برای عملکرد بهینه نیاز به مجموعه‌ای از امکانات یا ویژگی‌ها دارد. ما در پلن طراحی وب سایت تمامی امکاناتی که مورد نیاز کسب و کار‌ها است را شناسایی کرده‌ایم و بهترین امکانات را برای هر وب‌سایتی در نظر میگیریم.

ثبت سایت در گوگل

اگر گوگل شما را نبیند، در واقع کسی شما را نخواهد دید. ما تمامی وب‌سایت‌های طراحی شده را به صورت حرفه‌ای و به عنوان کسب و کار در گوگل ثبت خواهیم نمود و شما در معرض الگوریتم‌های گوگل قرار خواهید گرفت.

ثبت سایت در گوگل
رعایت اصول سئو استاندارد در طراحی سایت

رعایت اصول سئو استاندارد درطراحی وب‌سایت

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در هنگام طراحی وبسایت باید در نظر بگیرید،  رعایت اصول و استاندارد‌های سئو در هنگام طراحی سایت است. ما در سئوف متخصص سئو هستیم.

پایداری سرویس دهی در طراحی سایت

یکی از مهمترین ویژگی‌های یک سایت بهینه پایداری و آپ تایم بالا در سرویس دهی است. تمامی وب‌ سایت های که توسط شرکت سئوف طراحی می‌شوند دارای قرارداد کتبی پایداری هستند، به صورتی که در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در کوتاه‌ترین زمان رفع باگ صورت می‌گیرد.

پایداری سرویس دهی در طراحی سایت
طراحی سایت با آموزش حضوری و ویدیوی

آموزش حضوری و ویدیوی

جهت کار با وب‌سایت طراحی شده تمامی بخش‌های و ویژگی‌های آن به شما آموزش داده خواهند شد، کافرما می‌تواند علاوه بر آموزش حضوری کار با سایت درخواست ویدوی‌های آموزش کار با سایت را نیز تقاضا دهد

پشتیبانی فنی‌حرفه‌ای بعد از طراحی وب‌سایت

هیچ وب سایتی را بدون بحث پشتیبانی فنی شروع نکنید، چون به طور قطع در نگهداری آن دچار مشکل خواهید شد. ما بهترین پلن‌های پشتیبانی فنی را به کارفرمایان خود پیشنهاد می‌کنیم بیش از 3 پلن…

پشتیبانی فنی‌حرفه‌ای بعد از طراحی سایت
امنیت و محرمانگی اطلاعات در طراحی سایت

امنیت و محرمانگی اطلاعات

ما تمامی راهای امنیت و جلوگیری از نفوذ و نشت اطلاعات وب سایت شما را با بالاترین استاندارهای امنیت وب مسدود خواهیم نمود، سایتی که طراحی می‌کنید بدون امنیت هیچ ارزشی نخواهد داشت

سوالات متداول طراحی سایت

طراحی وبسایت باعث افزایش درآمد شما می شود و شما میتوانید بدون اینکه کاری انجام دهید در خانه خود ، مسافرت باشید اما در عین حال سایت برای شما درآمدزایی انجام خواهد داد.

سایت های فروشگاهی امکان فروش محصول و راه اندازی یک فروشگاه و کسب و کار اینترنتی را دارند اما در حالی که سایت شرکتی فقط جهت معرفی و ارائه مشخصات و توضیحات شرکت شما به مشتریانتان خواهد بود.

برای پشتیبانی و سئو سایت باید مبلغی جداگانه پرداخت کنید. حتی اگر بخواهید که مدیریت سایت در دست شرکت سئوف باشد باید برای مدیریت سایت نیز هزینه کنید . هزینه سئو و پشتیبانی سایت بستگی به نوع کاربری سایت و اندازه کسب و کار شما دارد.

هزینه طراحی وبسایت در سئوف به‌صورت مرحله‌به‌مرحله است؛ اما یک‌سوم آن را باید اول پرداخت کنید تا پروژه شروع شود.

بله ما تمام قسمت‌هایی که شما باید با آن‌ها کارکنید را به شما به‌صورت کاملاً عملی با یک فیلم آموزشی یاد می‌دهیم.

اگر سایت دارید که مجوز کسب‌وکار دارد یا یک سایت فروشگاهی دارید و درگاه پرداخت الکترونیکی برای سایت بخواهید باید برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی اقدام کنید.

خیر، تمامی مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیکی باید توسط شما انجام شود و به احراز هویت شما نیاز دارد و بعد از دریافت نماد ما اطلاعات کاربری نماد را دریافت می‌کنیم و در داخل سایت قرار می‌دهیم.

پشتیبانی سایت بعد از طراحی سایت توسط سئوف تا 6 ماه اول رایگان است و بعدازآن شما با توجه به نوع سایت خود باید هزینه برای پشتیبانی سایت پرداخت کنید.

خیر برای تولید محتوا انجام امور سئو باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید.

خیر این موضوع نیز مانند دریافت نماد اعتماد الکترونیکی مستلزم این است که خود شخص متقاضی مراحل آن را دنبال کند و احراز هویت انجام شود؛ که باید بعد از دریافت نماد اعتماد برای آن اقدام کنید.

بله چون در فرآیند چندزبانه کردن سایت اطلاعات باید به زبان‌های دیگر ترجمه شود و سپس در داخل سایت قرار بگیرند، باید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.

تعیین هدف برای هر کسب‌وکاری الزامی است و باید استراتژی خود را برای شروع تعیین کند. طراحی سابت باعث می‌شود که فروش ما بیشتر شود و تعداد مشتریانی که شما می‌شناسند افزایش یابد

طراحی سابت باعث می‌شود که شما یک‌قدم جلوتر از رقیب‌های خود باشید و به شما این اجازه را می‌دهد که برای کسب‌وکارتان یک سیستم بسازید

هر عاملی باعث افزایش زمان طراحی سایت شما می‌شود. با توجه به ویژگی‌هایی که شما می‌خواهید و امکانات موردنظر زمان طراحی وبسایت می‌تواند زیاد یا کم باشد

بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ امروزه نقش مهمی در زندگی ما دارد. الآن حتی کسب‌وکارهای سنتی نیز باید جای خود را به کسب‌وکارهای اینترنتی بدهد. پس این مزیت بزرگی برای شماست

شما باید تعیین کنید که فضایی که باید اطلاعات سایت شما در خودش ذخیره کند در چه کشوری باید باشد. می‌توانید از هاست های ایرانی استفاده کنید و یا به سمت هاست های خارج از کشور بروید.

این موضوع بستگی به تجربه شما در کار با پنل های مدیریت دامنه یا هاستینگ دارد. اگر فردی حرفه‌ای هستید بله می‌توانید دسترسی داشته باشید، اما گر مبتدی هستید سایت را به ما بسپارید

باید قبل از اینکه به طراحی سایت بپردازید یک نام دامنه برای خود انتخاب کنید. نام دامنه به معنی اسم یا آدرس سایت شما تلقی می‌شود.

طراحی سابت این‌چنین نیست که شما فقط آن را انجام دهید و به‌صورت خودکار برای شما کار کند. شما باید برای مدیریت آن‌وقت کافی بزارید.

شما باید تعیین کنید که می‌خواهید خودتان پشتیبان گیری و به‌روزرسانی سایت را انجام دهید، یا اینکه پشتیبانی را به دست ما می‌سپارید

هزینه طراحی سابت می‌تواند به فاکتورهایی مثل هاست، دامنه، مراحل راه اندازی سایت، تولید محتوا، سئو و بهینه‌سازی سرعت و افزودن امکانات بستگی داشته باشد.

شما باید انتخاب کنید که چه سایتی می‌خواهید برای خود طراحی کنید. از انواع وب‌سایت‌ها می‌توان به سایت‌های وبلاگی، فروشگاهی، نمونه کار، خبری، انجمن آنلاین، شرکتی، آموزشی و تک‌صفحه‌ای اشاره کرد.

برای طراحی سابت دو روش وجود دارد. 1- کد نویسی که برای طراحی وبسایت زمان و انرژی و هزینه بیشتری صرف می‌شود 2- بدون کد نویسی که با استفاده از سیستم‌های مدریت محتوا و یا سایت سازها انجام می‌شود.

اگر شرکت شما دارای یک لوگو است می‌توانید رنگ و طرح‌هایی که در سایت وجود دارد را از روی آن تعیین کنید؛ اما بازم می‌توانید انتخاب کنید که سایت شما باید دارای چه رنگی باشد.

قطعاً کسانی که به دنبال طراحی وبسایت هستند دوست دارند از رقبای خود تقلید کنند. این کار اصلاً هیچ مشکلی ندارد ولی شما باید تعیین کنید که چه ویژگی‌هایی برای شما حیاتی است.

شما شاید دوست داشته باشید که از روی یک سایت و یا نمونه دیگر طرح خود را انتخاب کنید. این موضوع می‌تواند روند راه اندازی سایت را سرعت بدهید.

لوگو شما مثل شماره ملی برای کسب‌وکار شما است و همه کسب‌وکارها باید لوگو اختصاصی داشته باشند. پس سایت شما نیز باید لوگو داشته باشد.

شما باید تعیین کنید که نقشه سایت شما به چه صورت است و اینکه چه صفحه‌هایی نیاز دارید که در سایت باید آن‌ها ساخته شوند. صفحه‌هایی مثل تماس با ما، درباره ما، اخبار و مقالات و یا فروشگاه.

قطعاً برای طراحی همه از کاغذ و خودکار استفاده می‌کنند. اگر شما طرحی را از قبل روی کاغذ کشیده‌اید. می‌توانید آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

شما باید تعیین که صفحات شما باید به چه صورتی نمایش داده شوند. طرح و قالب قرارگیری موارد و المان‌ها باید چطور باشد.

اگر مبتدی هستید باید برای کار با پنل سایت و مدریت و بارگذاری مطالب در آن آموزش ببینید. اگر دوست داشته باشید ما می‌توانیم به شما آموزش بدهیم.

اگر دوست دارید از عکس و ویدئو آماده در سایت خود استفاده کنید نیازی به گرافیست ندارید؛ اما اگر دوست دارید عکس‌ها و ویدئوهای شما اختصاصی و جذاب باشد باید از مهارت یک گرافیست استفاده کنید.

این موضوع می‌تواند تا حدی تخصصی و تا حدی هم سلیقه‌ای باشد؛ اما شما می‌توانید این موضوع را نسبت به سلیقه خود انتخاب کنید.

واکنش گرا بودن سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. تمامی سایت‌ها که سئوف طراحی می‌کند کاملاً واکنش گرا و با دستگاه‌هایی مثل تبلت و گوشی‌های هوشمند سازگار است.

اگر در سطح کل کشور و فقط در ایران فعالیت می‌کنید. نیازی به سایت چندزبانه ندارید؛ اما اگر سایت شما برای افراد خارجی مورداستفاده است باید آن را چندزبانه کنید.

این موضوع به کاربری سایت شما نیز بستگی دارد. مثلاً اگر سایت شما فروشگاهی باشد باید محصولات و دسته‌بندی‌های شما و اگر سایت خبری باید آخرین اخبار و مقالات مهم در صفحه اصلی نمایش داده شود.

اگر کسب‌وکارتان به‌گونه‌ای است که باید از طریق یک سیستم با مشتریان خود در ارتباط باشید این ویژگی می‌تواند خیلی برای شما کاربردی باشد.

فرم‌ها می‌توانند برای گرفتن اطلاعات مشتریان و ثبت نظر آن‌ها و یا ثبت یک سفارش مفید باشند.

این سیستم معمولاً برای سایت‌های فروشگاهی کاربرد دارد؛ اما بازم بنابر نوع کسب‌وکار شما می‌تواند این قابلیت برای سایت‌های شرکتی یا وبلاگی نیز وجود داشته باشد.

سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت