آموزش سئو – دوره آموزش رایگان سئو از صفر تا صد بصورت مبتدی تا پیشرفته

آموزش سئو یکی از مباحث بسیار روبه‌رشد در زمینه IT به ویژه دنیای اینترنت و موتور جستجو است. با توجه به روند روبه افزایش ایجاد وب‌سایت‌های فروشگاهی، شرکتی و… به‌دست آوردن رتبه و رسیدن به صفحه اول گوگل به چالش مشترک تمامی کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده و عملاً بدون بهینه سازی سایت و فعالیت مستمتر و مداوم اصولی و صحیح این امر امکان‌پذیر نیست. یادگیری سئو از آن چیزی که فکرش را می‌کنید راحت تر است. با تیم سئوف در دوره آموزش سئو رایگان همراه باشید.

با توجه به نیاز دوست‌داران و متخصصان سئو تصمیم گرفتیم تا یک دوره آموزش کامل و رایگان سئو را برای دوست‌داران و مدیران وب‌سایت‌ها آماده نماییم. این دوره آموزشی سئو دارای ویژگی‌های منحصر به‌فردی است که به جرات می‌توان ادعا نمود که مشابهی در حال حاضر ندارد.

ویژگی‌های دوره یادگیری سئو


کامل‌ترین دوره آموزش سئو
سوال/جواب در انتها هر فصل
آموزش-قدم-قدم-سئو
بیش از 40 فصل آموزش SEO
به‌روزرسانی مداوم مباحث

آموزش سئو رایگان – فصل اول

اصول سئو SEO Fundamentals

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در این فصل تمامی اصول پایه‌ای سئو را فرا میگیرید. فرا میگیرد: خریدن (Crawling) چیست، گوگل چگونه وب‌سایت ها را ایندکس میکند، یاد می‌گیرید که SEM چیست و اصول آن را خواهید فهمید. مهمترین عوامل رتبه‌بندی وب سایت را فرا میگیرید. بهترین اقدامات برای سئو نمودن وب سایت را آموزش میبینید. با وب سایت‌های سئو پسند آشنا خواهید شد. میفهمید که SERP چیست و اهمیت آن را درک خواهید نمود.

آموزش سئو رایگان – فصل دوم

استراتژی کلمه کلیدی Keyword Strategy

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در انتهای این فصل شما تمامی نکات لازم برای یک سئو کار حرفه ای در مورد کلمات کلیدی را آموزش میبینید.

در واقع یاد می‌گیرد که از چه کلمه‌ای و در کجا باید از آن استفاده کنید تا بیشترین کاربران شما را ببینند.

آموزش سئو رایگان – فصل سوم

محتوای سئو پسندSEO Freindly Content

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در این فصل یاد خواهید گرفت که چگونه یک محتوای سئو شده و بی‌رقیب را تولید کنید. همچنین تمامی اصول On-Page Seo را که ضروری ترین دانش برای یک سئو کار است را فراخواهید گرفت.

آموزش سئو رایگان – فصل چهارم

سئو فنی Technical Seo

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در این فصل تمامی نکات و تکنیک‌های فنی سئو را فرا خواهید گرفت، شامل: تکنیک‌های بهینه سازی سرعت وب‌سایت، تکنیک‌های فنی بهبود ساختار وب‌سایت و بهبود نرخ خریدن.

آموزش سئو رایگان – فصل پنجم

چه چیزی فرا می‌گیرم:

فراگیری تمامی اصول و استانداردهای لینک سازی (Link-Building).

شامل: ساخت بک‌لینک برای وب‌سایتتان، رفع لینک‌های شکسته، آموزش ساخت لینک طعمه، نحوه تحقیقات اورجینال برای لینک‌سازی

آموزش سئو رایگان – فصل ششم

سیگنال‌های تجربه کاربری

User Experiance Signals

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در این فصل از آموزش SEO ، یاد می‌گیرید که چکونه وب سایت خود را برای تجربه کاربری بهینه‌سازی کنید. در واقع بهترین تجربه کاربری که شامل، سیگنال‌های کاربران، نرخ CTR، نرخ Dwell Time، اهداف جستجو کاربران را در این فصل فرا خواهید گرفت.

آموزش سئو رایگان – فصل هفتم

ابزارها و نرم افزارهای سئو

SEO Tools

چه چیزی فرا می‌گیرم:

در این فصل از آموزش SEO، یاد می‌گیرید که چکونه وب سایت خود را برای تجربه کاربری بهینه‌سازی کنید. در واقع بهترین تجربه کاربری که شامل، سیگنال‌های کاربران، نرخ CTR، نرخ Dwell Time، اهداف جستجو کاربران را در این فصل فرا خواهید گرفت.

سرفصل‌ها:

آموزش سئو رایگان – فصل هشتم

استراتژی‌های پیشرفته سئو

SEO Advanced Strategies

چه چیزی فرا می‌گیرم:

مجموعه‌ای از منابع برای یادگیری و فهم بیشتر سئو و استراتژی‌های آن.

سئو مبحثی بسیار وسیع است و فراگیری و تسلط به آن نیاز به صبر و پشتکار دارد. عدم وجود منابع منسجم خود دلیلی بر سردرگم شدن علاقه‌مندان است. در این دوره با 45 فصل از آموزش قدم به قدم شما را به مسیر یادگیری سئو دعوت می‌کنیم.

بله، تمامی مباحث این دوره آموزش سئو کاملاً رایگان هستند.

خیر، در صورت دنبال کردن تمامی فصول این دوره یادگیری سئو و اجرای مثال‌های آن تسلط شما به اندازه‌ای می‌رسد که بدون نیاز به کلاس و استاد به مباحث مسلط شوید.

در صورتی که هر سوالی در مورد هر بخشی از سئو داشتید میتوانید در انتهای آن فصل سوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان سئوف به زودی و با کمال میل به سوالات شما پاسخ ‌میدهند.

با توجه به رشد بسیار و در حد انفجار گونه وب‌سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، خدماتی و… یک چالش مشترک در پیش‌روی همه آن‌ها وجود دارد “رسیدن به صفحه اول موتور جستجو” و این امر هم بدون سئو عملاً امکان‌پذیر نیست. کسب و کارها هیچ راهی جز استخدام متخصصان ندارند و برای این‌کار هم باید هزینه و زمان صرف نمایند.

مهمترین ویژگی این دوره آموزش سئو جامع بودن و حرفه‌ای بودن آن است. بطوریکه شما با خواندن این دوره آموزش رایگان سئو نبازی به هیچ منبع دیگری ندارید. در ضمن این دوره از معتبرترین دوره‌های دنیا است که در سایت بک لینکو منتشر شده است. و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده می‌شود