طراحی سایت دندانپزشکی

قطعاً همه مردم به دندان‌های خود اهمیت زیادی می‌دهند، به همین منظور دندان پزشک‌ها و متخصصان در این زمینه می‌توانند کمک زیادی به مردم بکنند و در نتیجه می‌توانند درآمد نسبتاً خوبی داشته باشند. اما الان در زمان کرونا نیز فعالیت دندان‌پزشک ها مثل قدیم است؟ برای اینکه بتوانید در زمان همه گیری کرونا کسب و کار دندانپزشکی خود را حفظ کنید باید به انواع تبلیغات روی بیاورید. یکی از روش‌های تبلیغات طراحی سایت است. در نتیجه شما نیز باید به فکر طراحی سایت دندانپزشکی برای کسب و کار خود باشید. به علت همه گیری کرونا استفاده مردم از گوشی موبایل بیشتر شده است. استفاده مردم در گوشی موبایل فقط از سایت‌ها و اپلیکیشن ها می‌باشد. پس طراحی سایت برای دندانپزشکی شما نیز می‌تواند بهترین مزیت برای شما باشد تا بتوانید کسب و کار خود را حفظ کنید. در ادامه با مزیت‌های داشتن یک سایت دندانپزشکی بیشتر آشنا می‌شویم.

همین الان برای سفارش و مشاوره طراحی سایت دندانپزشکی با ما تماس بگیرید

طراحی سایت دندانپزشکی

ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی توسط سئوف

کدنویسی استاندارد

کد‌نویسی استاندارد

ثبت در گوگل

ثبت در گوگل

null

بی‌نهایت طرح

بسیار سریع

بسیار سریع

null

طراحی رسپانسیو

پنل تجریه و تحلیل

پنل تجزیه و تحلیل

وب سایت امن

امنیت پایدار

null

پشتیبانی مداوم

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه

معماری بهینه

معماری استاندارد

طراحی سایت نیازمندی

مطابق با نیاز شما

سایت سازگار موتور جستجو

سئو شده

طراحی وب سایت

طراحی صفحه رزومه برای سایت دندانپزشکی شما

این صفحه بهترین راهی می‌تواند باشد که بیماران و مراجعه کنندگان بتوانند به شما اعتماد کند. شما در این صفحه می‌توانید مدارک‌های بین‌المللی پزشکی، افتخار نامه ها، جوایز و هر چیزی که در حین مدت پزشکی خود به دست آورده‌اید را قرار دهید. در این صورت بیماران با دیدن مدارک و تأیید هویت شما می‌توانند راحت‌تر و سریع‌تر به شما اعتماد کنندآن‌ها چون به دندان خودشان اهمیت زیادی می‌دهند به دنبال بهترین دندان‌پزشک می‌گردند که سابقه خوب و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

تعرفه و قیمت طراحی سایت دندانپزشکی

پکیج طراحی سایت پیشرفته

مناسب برای سایت‌های حرفه‌ای
از 12 میلیون تومان

فضای هاست: 8 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 10 عدد

قالب گرافیکی: 15 طرح یا طراحی اختصاصی

صفحات لندینگ خدمات: تا 20 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد پلاس

فرم تماس: 8 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 20 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت استاندارد

محبوب ترین پکیج برای تمامی کسب و‌کارها
9 میلیون تومان

فضای هاست: 5 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 5 عدد

قالب گرافیکی: 10 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 15 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: √

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: استاندارد

فرم تماس: 5 طرح

ورود با موبایل: √

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 15 ویژگی بیشتر

پکیج طراحی سایت پایه

مناسب برای سایت شخصی و کوچک
7 میلیون تومان

فضای هاست: 3 گیگ

دامنه SSL & ir: √

ایمیل شرکتی: 2

قالب گرافیکی: 4 طرح

صفحات لندینگ خدمات: تا 12 صفحه

وبلاگ و خبرنامه: √

فروشگاه آنلاین: ×

پنل مدیریت: √

مدیریت تصاویر و ویدئو: √

سئو: پایه

فرم تماس: √

ورود با موبایل: ×

کامنت و نظرسنجی: √

...

+ بیش از 10 ویژگی بیشتر

برای سفارش طراحی سایت تماس بگیرید

اصلی ترین مزیت سایت دندانپزشکی | طراحی بخش خدمات

بخش خدمات یک قابلیت ضروری است که باید سایت دندانپزشکی شما داشته باشد.. در این بخش شما تمام خدماتی که برای بیماران خود انجام می‌دهید و در نظر دارید را باید قرار دهید. خدماتی مثل: عصب کشی، کشیدن دندان، ایمپلنت، ارتودنسی و کلی خدمات دیگر را می‌توانید به همراه یک عکس و متن مناسب با آن قرار دهید و به صورت یک لیست به کاربران سایت نمایش دهید.

اصلی ترین مزیت سایت دندانپزشکی | طراحی بخش خدمات
طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج برای خدمات سایت دندانپزشکی شما

طراحی لندینگ پیج برای خدمات سایت دندانپزشکی شما

این صفحات عملاً همان صفحه‌هایی هستند که کاربران شما بعد از کلیک کردن روی عنوان یا عکس خدمات در بخش خدمات منتقل می‌شوند. شما در بخش خدمات فقط لیست خدمات خود را می‌توانید قرار دهید. اما برای اینکه بیشتر درباره آن خدمت به بیماران دندانپزشکی خود توضیح دهید باید صفحه‌ای جداگانه داشته باشید، که به این صفححات لندینگ پیج یا صفحه فرود می گویند. مثل همین صفحه‌ای که در حاضر مشاهده می‌کنید، می‌توانید درباره خدمت خود توضیح دهید، به سؤالات بیماران پاسخ دهید و اینکه شماره تماس برای آن‌ها قرار دهید که با شما تماس بگیرند. این صفحه می‌تواند در سئو سایت شما نیز تأثیر گذار باشد.

طراحی صفحه درباره ما و تماس با ما برای سایت های دندانپزشکی

صفحات درباره ما و تماس با ما برای سایت‌های دندانپزشکی خیلی ضروری است. شما باید در صفحه درباره کامل درباره خودتان یا کلینیک دندانپزشکی خود توضیح دهید. اینکه چطور از کجا شروع کرده‌اید، چند سال سابقه کار دارید و اینکه چقدر در حوزه دندانپزشکی حرفه‌ای هستید. در داخل صفحه تماس با ما هم نباید فقط یک آدرس و تلفن قرار دهید. باید چندین شماره تلفن چه ثابت و چه همراه، آدرس ایمیل، لوکیشن دقیق روی نقشه گوگل مپ، فرم تماس با ما و ارسال درخواست در داخل این صفحه قرار دهید.

طراحی صفحه درباره ما و تماس با ما مناسب سایت های دندانپزشکی
طراحی سایت دندانپزشکی همراه با صفحه تعرفه و قیمت خدمات دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی با صفحه تعرفه خدمات دندانپزشکی

این صفحه یکی از مهم‌ترین صفحه‌هایی می‌باشد که باید در یک سایت دندانپزشکی وجود داشته باشد. شما در داخل این صفحه می‌توانید تمام قیمت و هزینه‌های خدمات دندانپزشکی خود را به صورت یک جدول یا لیست قیمت قرار دهید. این صفحه یکی از صفحات پربازدید برای سایت شما محسوب می‌شود. مشتریان قطعاً دوست دارند که بدانند تعرفه قیمت و هزینه‌های خدمات دندانپزشکی شما چقدر می‌باشد و قطعاً هم آن را با بقیه سایت مقایسه می‌کنند پس باید یک قیمت رقابتی در این صفحه قرار دهید.

طراحی بخش مقالات و اخبار برای سایت دندانپزشکی

صفحه مقالات و اخبار شما هم برای کاربران سایت شما و هم برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد. در داخل این صفحه لیستی از آخرین مقالات و اخبار درباره دندانپزشکی می‌توانید قرار دهید. که هر کدام از آن‌ها یک مقاله جدا هستند و می‌توانند هم برای کاربران آموزنده یا توضیحی باشند و هم اینکه باعث شوند تا سایت شما راحت به صفحه یک گوگل برسد. اگر سایت دندانپزشکی شما به صفحه اول گوگل برسد، قطعاً درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. همچنین بخش مقالاتی که ما طراحی می‌کنیم دارای دسته بندی و طبقه بندی‌های مختلف است که دسترسی کاربران به مقالات را راحت‌تر می‌کند.

طراحی بخش مقالات و اخبار برای سایت دندانپزشکی
طراحی سیستم رزرو آنلاین برای سایت های دندانپزشکی

طراحی سیستم رزرو آنلاین برای سایت های دندانپزشکی

اگر خدمات دندانپزشکی شما و قیمتتان برای بیماران قابل قبول باشد، حتماً علاقه‌مند می‌شوند که از شما نوبت ویزیت بگیرند و به کلینیک دندانپزشکی شما مراجعه کنند. اگر سایت شام این سیستم و قابلیت را داشته باشد دیگر نیاز نیست به تلفن‌های متعدد بیماران و کاربران جواب بدهید و سر خودتان را الکی شلوغ کنیدبه جای این کار سیستم و سایت شما کارهای دریافت نوبت از بیماران را انجام می‌دهد و فقط شما باید سایت دندانپزشکی خود را مدیریت کنید.

طراحی سایت دندانپزشکی | با قابلیت عضویت با شماره موبایل

این قابلیت می‌تواند برای سایت‌های دندانپزشکی معجزه کند. کاربران شما شاید ایمیل برای ثبت نام در سایت نداشته باشند و خیلی دوست نداشته باشند که تمام اطلاعات خود را برای ثبت نام پر کنند. به همین دلیل شما می‌توانید کار را برای آن‌ها آسان کنیدآن‌ها چه برای ورود به سایت و چه ثبت نام در سایت فقط نیاز دارند که شماره موبایل خود را وارد کنند و پس از دریافت کد تأیید و وارد کردن آن در سایت، سریعاً وارد سایت می‌شوند یا می‌توانند ثبت نام کنند. همچنین یکی دیگر از مزیت‌های این قابلیت این است که شما می‌توانید با اطلاع رسانی پیامکی خدمات خود را به بیماران معرفی کنید و یا اینکه مراحل دریافت نوبت و مراجعه آن‌ها را به خودشان اطلاع دهید.

طراحی سایت دندانپزشکی | با قابلیت ثبت نام و عضویت با شماره موبایل و اطلاع رسانی پیامکی
طراحی سایت دندانپزشکی همراه با قابلیت چت آنلاین

طراحی سایت دندانپزشکی همراه با قابلیت چت آنلاین

چت آنلاین برای سایت‌ها کاربرد زیادی دارد. اما برای سایت‌های دندانپزشکی یک مزیت عالی محسوب می‌شود. با این قابلیت کاربران و بیماران شما می‌توانند خیلی سریع با شما ارتباط برقرار کنند و سریعاً سؤال خود را از شما بپرسند و شما سریعاً می‌توانید به سؤالات آن‌ها پاسخ دهید. خیلی از کاربران از چت آنلاین بیشتر استفاده می‌کنند تا اینکه بخواهد شماره شما را یادداشت کنند و بعداً با شما تماس بگیرند

طراحی سایت دندانپزشکی با نماد های اعتماد الکترونیکی

تمامی سایت باید نمادهای اعتماد را داشته باشند. اما سایت‌های دندانپزشکی می‌توانند این قابلیت را نادیده بگیرند اگر سایت شما فقط جهت معرفی کلینیک یا مطب دندانپزشکی شماست نیازی به نماد اعتماد ندارید ولی اگر بخواهید در سایت خود رزرو آنلاین داشته باشید و از بیمار مبلغی دریافت کنید باید نماد اعتماد برای سایت دندانپزشکی خود دریافت کنید. نمادهای اعتماد باعث می‌شوند که بیماران راحت‌تر و سریع‌تر به شما اعتماد کنند. چون مردم به دندان خود خیلی اهمیت می‌دهند، به همین دلیل برای پیش هر دندانپزشکی برای معالجه نمی‌روند.

طراحی سایت دندانپزشکی با نماد های اعتماد الکترونیکی
طراحی سایت دندانپزشکی با اسلایدر خدمات در صفحه اصلی

طراحی سایت دندانپزشکی با اسلایدر خدمات در صفحه اصلی

صفحه اصلی شما باید کاملاً متناسب با کلینیک یا مطب دندانپزشکی شما طراحی شده باشد. ما صفحه اصلی سایت دندانپزشکی شما به صورت اختصاصی و کاملاً متناسب با زمینه کاری شما طراحی می‌کنیممهم‌ترین مزیت این صفحه اسلایدر آن است. این اسلایدر می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات شما باشد یا اینکه که به صورت یک اسلایدشو به مشتریان نمایش داده می‌شود.

عواملی که بر هزینه طراحی سایت دندانپزشکی موثر هسنتد

هر چیزی می تواند بر هزینه طراحی سایت دندانپزشکی تاثییر خودش را بگذارد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فضای هاستی که برای سایت خود می خواهید
 • اینکه دامنه شما ملی باشد یا خارجی 
 • برای سایت خود ایمیل سازمانی می خواهید یا نه 
 • از قالب آماده می خواهید استفاده کنید یا قالب با طرح اختصاصی
 • چند صفحه لندینگ پیج یا صفحه معرفی خدمات می خواهید
 • سیستم وبلاگ می خواهید یا نه 
 • قابلیت داشتن فروشگاه آنلاین و فروش به صورت اینترنتی 
 • چند فرم تماس می خواهید و دوست دارید هر کدام چه ظاهری داشته باشند
 • راه اندازی سیستم ورود و عضویت کاربر از طریق شماره موبایل
 • اینکه خودتان می خواهید مطالب و محصولات خود را در سایت وارد کنید یا ما برای شما انجام دهیم
 • زمانی که شما در ارائه اطلاعات به ما تاخیر داشته باشید یا نه

تمام این نکات می توانند در هزینه طراحی سایت دندانپزشکی تاثییر داشته باشند.

عواملی که بر هزینه طراحی سایت دندانپزشکی موثر هسنتد
مزایای طراحی وب سایت دندانپزشکی که ارزش بالایی دارند

مزایای طراحی وب سایت دندانپزشکی که ارزش بالایی دارند

طراحی وب سایت دندانپزشکی برای اکثر دندان‌پزشک هایی که چه در مطب یا بیمارستان خصوصی خود فعالیت می‌کنند یا در بخش‌های دولتی مشغول به کار هستند، می تواند مزایای عالی داشته باشد. امروزه چون مردم بیشتر از اینترنت و فضای مجازی استفاده می‌کنند، خیلی راحت‌تر هستند که با اپلیکیشن ها و سایت‌ها با دکترها برای رفع مشکلات و پیدا کردن پاسخ سؤالات مربوط به بیماری خود  ، در ارتباط باشند. به همین منظور خیلی از دکترها و دندان‌پزشک ها برای طراحی سایت برای خودشان اقدام می‌کنند، تا بلکه هم بتوانند به افراد بیشتری کمک کنند و بیماری‌های بیشتری درمان کنند و هم اینکه درآمد خود را افزایش دهند. از مزیت‌های طراحی وب سایت دندانپزشکی می‌توان به جوابیه‌ی آنلاین، نوبت دهی آنلاین، رزرو نوبت با تعیین وقت و روز مراجعه، نگهداری پرونده‌های بیماران و امکان به‌روزرسانی آن‌ها در طولانی مدت و همچنین مدیریت راحت بیماران اشاره کرد.

ضرورت طراحی وب سایت برای دندانپزشک ها

قعطا سال‌های زیادی است که به عنوان یک دندان‌پزشک فعالیت می‌کنید و هزینه‌های زیاد و زمان طولانی صرف خبره شدن در حرفه دندانپزشکی کرده‌اید. اگر دوست ندارید که این کار را برای همیشه کنار بگذارید باید یک سایت برای خود داشته باشید. شاید به این فکر کنید که سایت برای شما سود زیادی به همراه ندارد، اما این طور نیست. داشتن یک سایت مزیت‌های زیادی که دارد که در این صفحه  به آن‌ها اشاره شده است. شما می‌توانید خودتان انتخاب کنید، اما به دلیل رقابت شدید داشتن سایت می‌تواند برای شما یک پوهن مثبت باشد و شما را یک پله یا قدم از دیگر دندان‌پزشک ها جلوتر ببرد و بهتر نشان دهد. در ضمن سایت امروزه به عنوان یک نشان دهنده رزومه نیز عمل می‌کند، تا اینکه شما بخواهید تمام سابقه خود را در قالب چندین برگه به بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها برای استخدام ارائه دهید.
ضرورت طراحی وب سایت برای دندانپزشک ها

نمونه طراحی سایت دندانپزشکی که سئوف انجام داده است

در این بخش می توانید به تمام نمونه های طراحی سایت دندانپزشکی که توسط تیم سئوف انجام شده است را مشاهده کنید

سوالات متداول طراحی سایت دندانپزشکی

مزیت اصلی داشتن  سایت دندانپزشکی برای کلینیک یا مطب شما افزایش تعداد بیماران و افزایش درآمد شما است
داشتن نماد برای بیشتر سایت‌هایی که در آن مبلغی از کاربر به صورت آنلاین گرفته می‌شود ضروری است. اما برای سایت‌هایی که در زمینه دندانپزشکی فعالیت می‌کنند و وجهی از کاربر به صورت آنلاین دریافت نیم کنند نیازی به نماد اعتماد نیست
خیر شما باید برای این خدمات هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید
سوالات متداول طراحی سایت

مشاوره و سفارش طراحی سایت